ZhongAn розкриває інформацію про новий блокчейн продукті

30 червня перший онлайн-спеціалізований страховик Китаю ZhongAn подала заявку на первинне публічне розміщення (IPO), де розкриваються деякі подробиці про нову блокчейн розробці.

Згідно з попереднім текстом документа, поданого на Гонконгську фондову біржу, ZhongAn Technology, дочірня компанія ZhongAn Insurance, розробила блокчейн протокол під назвою Ann-chain, який стане основою для створення додатків. Окрема платформа Ann-router, яка також описується як мережевий блокчейн компонент, "призначена для зв'язку ізоморфних і гетерогенних різновидів блокчейнов".

ZhongAn Technology, створена для досліджень і розробок фінансових технологій, в минулому році запустила серію блокчейн додатків, призначених для розподіленого зберігання даних (DLT). Останнє з додатків, Ti-Packet, запущене в травні 2017 року і представлене як блокчейн система для формування підписів, вже застосовується для відстеження продуктів птахівництва.

Новий проект також перегукується з низкою заходів по роботі з зацікавленим колом осіб в даній галузі.

В травні цього року, з ініціативи Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, ZhongAn Technology і кілька інших активних блокчейн розробників підготували документ під назвою "Еталонна блокчейн архітектура". Це була спроба забезпечення стандарту по розробці блокчейн протоколів в Китаї.Остаточна версія цієї угоди була анонсована Академією стандартизації електронних технологій Китаю на галузевому саміті. В ході саміту Ann-chain і чотири інших блокчейн протоколу пройшли перше тестування на відповідність розробляється стандарту.

Також заявка примітна тим, що в ній вказано розмір групи розробок і досліджень ZhongAn - 862 техніків і інженерів, але при цьому не вказано кількість фахівців, задіяних на блокчейн проектах. У документі також говориться, що компанія отримала понад $ 30 млн. Інвестицій в 2016 році.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!