Чи стане кілер-додатком страхування криптовалюта?

Страхова платформа на блокчейне. Сьогодні ідея її створення актуальна як ніколи, адже кріптовалютная галузь все частіше страждає від хакерських атак.

Думка про страхування кріптоактівов вже давно не дає спокою біткойнерам, а тепер нею захопилися і прихильники блокчейна. Новий проект під назвою InChain є децентралізовану платформу на основі блокчейна Ethereum, за допомогою якої користувачі зможуть застрахуватися від ризику втрати активів в інтернет сервісах, таких як біржі і цифрові гаманці. Платформа є відкритим реєстром, таким же, як блокчейн біткоіни.

Лідери команди проекту - інженер в сфері інформаційних технологій Сергій Примачик і один із засновників проекту wirexapp. com Дмитро Лазаревич.

"Кріптоекономіка страждає від хакерських атак і шахрайства", - говорить Лазаревич - "Inchain шукає рішення загальної проблеми кріптовалютной галузі: зломів сервісів і втрати грошових коштів. Два останні приклади - атаки на The DAO і Bitfinex, в яких вкрадено близько 220 мільйонів доларів. Inchain хоче дати користувачам гарантію, що вони не втратять свої кріптоактіви ".

В прес-релізі проекту йдеться: "Будь-який учасник кріптоекономікі зможе застрахувати себе від ризику втрати кріптоактівов, розміщених на кріптовалютних біржах або в web-гаманцях".

В проекті передбачено два види токенов, є інвестиційними активами - токени InChain, які дають власнику право брати участь в управлінні проектом, і страхові облігації, що дозволяють отримувати фіксований дохід в обмін на прийняття на себе страхових ризиків.InChain не схожа на інші страхові платформи: представники компанії говорять, що їх платформа "існує тільки в кріптоекономіке" і управляється "учасниками кріптоекономікі".

Тримачі токенов Inchain мають право голосу при прийнятті всіх ключових рішень, наприклад, фінансового управління страхуванням, поновлення смарт-контрактів, управління Оракулами і багатьох інших випадках.

"Токени будуть поширюватися під час нашого ICO, який скоро стартує. На декількох біржах також буде вторинний ринок", - пояснює Лазаревич.

"Люди питають, чи може ця модель застосовуватися до активів реального світу (майну, картам тощо). В майбутньому ми обов'язково розширимо сферу наших сервісів.

Звичайно, як і в більшості інших галузей, в зароджується індустрії кріптовалютного страхування необхідно враховувати регулятивні наслідки прийнятих рішень. Ми вважаємо, що регулювання почнеться в той момент, коли в процес залучить хоча б одна офіційна валюта.

озвучені концепцій регулювання кріпторинков не існує. Очевидно, що у такий з туации є і плюси, і мінуси ".

Ідея Inchain полягає в тому, щоб запустити платформу в нерегульованому просторі, і пізніше, при необхідності, отримати ліцензії.

"Нікого не радує можливість того, що його кошти можуть бути вкрадені", - говорить Лазаревич, - "За останні роки відбулося більше 40 атак. За інформацією з різних джерел, кожна третя біржа була зламана. Це повний хаос без страхування і захисту ".

Лазаревич не вважає, що страхування біткоіни - це крок у напрямку до механізмам традиційних фінансів.

"Ми вважаємо, що це набагато краще, ніж якщо ваші кріптофінанси будуть якось вкрадені.Страхові компанії не дуже охоче пропонують свої послуги для кріптоактівов, рішення необхідно шукати всередині кріптовалютной середовища.

Це будуть власники платформи, які беруть участь в прийнятті рішень і інших процесах. Вони також будуть отримувати дивіденди ".