Чи виросте біткоіни в 2018-2019 роках?

Зміст:

  • 1 Прогнозування ринкового становища BTC
  • 2 Що кажуть експерти-оптимісти?
    • 2. 1 Роль прототипів біткоіни на ринку
  • 3 Песимістичні погляди експертів
  • 4 Підсумки аналізу

Найцікавіший, вигідний і затребуваний вид вкладення в сучасному світі набирає обертів. Зараз про криптовалюта знають всі, по крайней мере, поверхневу інформацію. Біткоіни у всіх на слуху. Його затребуваність тільки зміцнюється, а інформація про можливості подальшого зростання тільки провокує все більшої інтерес та шляхи реалізації криптовалюта. Деякі люди самі заробляють біткоіни на спеціальних фермах, хтось скуповує їх і зберігає, як внесок банку, очікуючи зростання цін на біткоіни. Тоді його можна буде продати на нереально вигідних умовах. Утопічно налаштовані фанати біткоіни вважають, що в подальшому криптовалюта займе чільне місце на фінансовому ринку. Їй можна буде розплачуватися в інтернеті нарівні зі звичайними грошима.

Прогнозування ринкового становища BTC

Незважаючи на зростання вартості біткоіни, експерти не мають єдиної думки в точній зростанні або точному зниженні даної валюти. Єдине, в чому сходяться експерти - це в впевненому зміцненні позицій біткоіни на валютному ринку. А якою буде його позиція - чи то впевнена середня доступна ціна, то чи впевнено висока ціна - поки не зрозуміло.

На початок 2018 року думки експертів розділилися на два табори: оптимістичні і песимістичні. Розглянемо конкретніше.

Оптимістичні погляди. Перспективи неодмінного зростання, розвитку і зміцнення біткоіни

В даному випадку аналітики використовують результати 2017 року, які характеризуються високим попитом на біткоіни і його високою ціною. Так, криптовалюта зросла більш, ніж у десять разів.

  • Зростання всіх криптовалюта з топа в 10 разів за 10 місяців

Що кажуть експерти-оптимісти?

Костянтин Негачев - учасник створення блокчейн-проекту VRT World - впевнений, що зростання криптовалюта буде неминучий. На його думку, він досягне позначки в 20 тис. Дол.

Вище цього значення говорить Том Лі, засновник компанії Fundstrat Global Advisors. Він очікує підйому ціни вище, ніж 20 тис. Дол. А в 2022 році передбачає зростання вище 100 тис. Дол. На 2018 рік ціна криптовалюта буде приблизно 8 тис. Дол., Що викличе активний попит на її придбання. Також оптимістично Том Лі висловлюється про Ефіріуме - ще одному виді криптовалюта. На його думку, він виросте до 1, 9 тис. Дол., Що на 90% вище колишньої ціни.

Дмитро Мацук передбачає ще більш високий зріст, який стане можливим завдяки виходу на корейський ринок і ф'ючерсів в Японії. Чекають, коли ф'ючерси вийдуть і на ринок США, що спровокує різкий підйом. Так, ціна може збільшитися в два рази.

Мансур Гусейнов, яку він обіймав посаду директора з інвестицій в інвестфонді Cryptolife, заявляє, що стосовно рубля біткоіни буде рости і достігент ціни в 2500000 руб. Він не виключає можливого короткострокового падіння, за яким послідує зростання криптовалюта. Таке зростання можливий завдяки офіційного визнання криптовалюта на фінансовому ринку. Крім цього активно впроваджуються технології збільшення блоків в програмі «видобутку» криптовалюта.

Багато експертів-оптимісти сходяться на думці, що зростання біткоіни стане неминучий після впровадження його в систему роботи роздрібних гігантів. Тоді відбудеться повне закріплення криптовалюта в системі фінансових операцій і вже укладати угоди без нього не зможуть.

Як кажуть деякі експерти, випуск або «видобуток» біткоіни «кінцева». Тобто настане момент, коли криптовалюта скінчиться за своєю кількістю, її ліміт буде вичерпано. Може це статися орієнтовно в 2140 р цьому випадку ціна біткоіни виросте до неймовірних значень. Відповідно, дана валюта буде зберігатися тільки у старих власників або найбільших організацій.

Роль прототипів біткоіни на ринку

Традиційна віртуальна валюта «породжує» нові типи валют, наприклад, біткоіни кеш. Ці типи теж характеризуються ростом. В кінці 2017 року ціна на них становила 3 ​​тис. Дол. На думку аналітиків, їх існування в круговороті кріптовалютних відносин цілком перспективний.

  • Прогноз на біткоіни кеш: що буде з курсом bitcoin cash

Песимістичні погляди експертів

Не всі фахівці з фінансових ринків і руху котирувань криптовалюта оцінюють існування біткоіни як перспективне, що несе прибуток. Так, заяви аналітиків шокували власників криптовалюта. Протягом двох років фахівці обіцяють падіння вартості віртуальних грошей. Значення нижньої межі складе 1 тис. Дол.

Підсумки аналізу

На початок 2018 року курс біткоіни більш менш оптимістичний. Все-таки цифра в 12000 доларів вселяє повагу. Адже це ціна однокімнатної квартирки на околиці невеликого міста. Зараз все ще є можливість заробити, вгадуючи зростання або падіння вартості криптовалюта.Робити ставки на можливому положенні і вигравати. І безсумнівно, що така ситуація триватиме мінімум весь цей і наступний, 2019 й рік.