Хто вище? Аналітики пророкують максимальний курс біткоіни

Сьогодні навіть найзапекліші скептики не можуть обійти стороною питання про курс біткоіни і його прогнозах. Рух ціни намагаються передбачити дуже багато, а деякі з найбільших банків, включаючи Goldman Sachs, займаються цим питанням впритул. В Bloomberg зібрали деяку статистику і прогнози від авторітених аналітиків. Пророцтва, м'яко кажучи, різняться.

Консенсус поки в тому, що криптовалюта номер один має бути зштовхнутися з деякими опором близько $ 4500 до $ 4800 і скоректуватися так, щоб потім знову продовжити зростання. Наскільки високо? Пол Верадіттакіт, Том Лі з Fundstrat Global Advisors і Джон Спалланзані з GFI Group Inc. вважають, що до кінця року ціна досягне $ 6000, а Ронні Моас з Standpoint Research говорить, що в 2018 році вона зросте до $ 7500.

біткоіни в цьому році "був в ударі" - піднявшись в ціні більш ніж в три рази, коли курс перетнув позначку $ 4000 і торкнувся рекордної позначки $ 4477 на минулому тижні. З тих пір він відступив приблизно на 7% від максимуму, коли інвестори отримали прибуток, "зайшовши" занадто далеко. Зростаюче визнання цифрової валюти, зацікавленість інституційних інвесторів, угода про механізм прискорення транзакцій і кроки регулювання, які повинні допомогти розширити сферу застосування криптовалюта, - саме з цих причин більшість аналітиків вважають біткоіни вигідним вкладенням.

"Ми знаходимося в дуже хорошій позиції", - говорить Верадіттакіт, віце-президент Pantera Capital, який вперше інвестував в біткоіни в 2014 році. "Існує великий інтерес з боку трейдерів і основних фінансових гравців до зростання всіх цих нових криптовалюта, але коли вони вперше потрапляють в простір, вони йдуть за біткоіни. у нього найліквідніша і найбільша торговельна марка ".

За його словами, біткоіни поки буде триматися навколо поточних рівнів і буде швидко рости після того, як базова технологія буде оновлена ​​в листопаді, коли розмір блоку в біткоіни блокчейне буде два мегабайта, що має збільшити швидкість транзакцій. Він також натхнений повідомленнями від місцевих бірж, в які інвестує Pantera Capital, про те, що обсяги транскордонних транзакцій ростуть.

Однак шлях вперед може виявитися тернистим. Технічний аналітик Goldman Sachs Шеба Джафарі написав в повідомленні клієнтам 13 серпня, що біткоіни може втратити близько 40% своєї вартості після досягнення $ 4827 доларів. Окремо варто відзначити, що аналітики Goldman Sachs заявили, що кріптопространство стає досить великим і становить понад $ 100 млрд. За ринковою капіталізацією, і що до цього слід ставитися з пильною увагою.

Спалланзані, головний стратег-аналітик GFI Group, також прогнозує значне падіння біткоіни до $ 3000, якщо йому вдасться подолати рівень $ 4500, що відбулося минулого тижня. Але потім він повинен "відскочити" і піднятися до $ 10 тис. В 2018 році, сказав він.

"... потрібно простежити [за ціною] ще трохи, перш ніж ми зможемо прорватися", - сказав Спалланзані. Він рекомендує продавати біткоіни при ціні вище $ 3800. і купувати його, коли він нижче цього рівня.

При цьому "Бичачий" настрій не у всіх. Рой Себаг, який вперше інвестував в біткоіни в 2011 році, сказав, що продав більшу частину своїх 17 тис. Біткоіни в період з травня по червень, тому що вважає, що їх довгострокова вартість буде дорівнює нулю.

"біткоіни і криптовалюта взагалі проявляють манію, викликану спекулятивним завзяттям", - говорить Себаг, засновник і головний виконавчий директор Goldmoney Inc. , Яка контролює близько $ 2 млрд. Активів.

Серед "біткоіни-божевілля" деякі аналітики просто відмовляються робити прогнози цін.

Том Прайс, стратег по капіталу Morgan Stanley, сказав, що біткойн повинен зрівнятися за ціною з золотом, оскільки обидва пропонують аналогічні якості цінного товару: взаємозамінність, довговічність, портативність, подільність і обмеженість пропозиції. Проте, вважає він, потрібно багато часу, перш ніж стане ясно, чи буде біткоіни "підривати попит на метал".

Цифрові валюти, включаючи біткоіни, як і раніше дуже нестабільні і небезпечні. Але ситуація може змінитися на краще в міру підвищення їх вартості і збільшення ліквідності, вважають аналітики Bank of America Merrill Lynch Мартін Мауро, Шеріл Роуен і Метью Трапп. Стратеги вважають, що криптовалюта добре виграють тоді, коли мова йде про їх диверсифікації, оскільки їх взаємозалежність з акціями, облігаціями, товарами, валютами або з обраної ступенем ризику близька до нуля.

біткоіни буде рости до $ 25 тис. До 2022 року, вважає Том Лі з компанії Fundstrat, оскільки недавнє схвалення регулюючих органів торгівлі опціонами і ведення розрахунків на увазі "значне зростання інституційних [біткоіни] заощаджень".Також він вважає, що відбудеться значне зростання користувачів btc.

Ронні Моас з Standpoint Research повідомив у своєму звіті 14 серпня, що біткоіни може зрости до $ 50 тис. До 2027 року, так як очікується зростання кількості користувачів криптовалюта до 100 мільйонів в найближчі пару років.

"Мені здається, що по прийняттю криптовалюта ми знаходимося на тому ж рівні, що і інтернет в 1995 році", - пише Моас.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!