Де купити відеокарти для Майнінг в 2017

Ті, хто стежить за сайтом, могли помітити, що останнім часом все більше пишу про Майнінг на своєму обладнання і одна з останніх статей була про кращі відеокарти для Майнінг. І там я вже писав, що купити ці самі відео карти не так-то просто - адже їх розкуповують з величезною швидкістю. Тому в даній статті я хотів би поговорити про те, де ж все-таки купити відеокарти для Майнінг.

1) Магазини

Звичайно ж в пошуку відеокарт, насамперед кожен відправляється в інтернет переглядати каталоги комп'ютерних магазинів свого міста - можу відразу вам сказати, хороших відеокарт для Майнінг там точно не буде, але це не означає, що їх там не буде ніколи. Карти все-таки час від часу завозять, просто їх моментально розкуповують і можливо за ними навіть черга. Відповідно на сайті магазина ви можете підписатися на сповіщення - і вам прийде повідомлення, якщо раптом потрібні карти з'являться в магазині.

Плюси такого варіанту:

- Ви отримаєте відеокарту одразу після покупки і зможете відразу почати Майнінг.

Мінуси такого варіанту:

- Невідомо скільки доведеться чекати поки карти з'являться. Можна і не дочекатися.

- Ціни на карти сильно завищені.

2) Avito

Даний сайт я виділив в окремий пункт, т. К. Він Російський, відповідно можна купити карти всередині країни, а можливо навіть з вашого міста. Хороших відеокарт відповідних для Майнінг там продають не так багато, але час від часу буває.

Плюси такого варіанту:

- Відкрите ви отримаєте досить швидко, т. К. Доставка буде по країні.

Мінуси такого варіанту:

- Карти продають з націнкою.

- Невідомо в якому стані карти, т. К. Б / У.

3) Aliexpress, eBay і т. Д.

Дані сайти вже дуже великі і міжнародні і там завжди є у продажу потрібні відеокарти. Питання лише в ціні, а так само в способі і термін доставки. Якраз з доставкою в основному і виникають проблеми.

Плюси такого варіанту:

- Потрібні карти завжди є в наявності.

- Великий вибір.

Мінуси такого варіанту:

- Карти продають з націнкою.

- Дорога доставка.

- Довга доставка.

- Можуть виникнути проблеми з митницею.

4) ComputerUniverse і д. Р.

І останній відомий мені варіант - це закордонні комп'ютерні магазини. Один з найбільших це - ComputerUniverse. Там так само практично завжди є потрібні відеокарти при чому досить дешево, але знову ж таки можуть бути проблеми з доставкою. При покупці в даному інтернет-магазині ви можете використовувати промо код FWEMF65 , щоб отримати знижку 5 Євро.

Плюси такого варіанту:

- Низькі ціни на відеокарти.

- Великий вибір.

Мінуси такого варіанту:

- Дорога доставка.

- Довга доставка.

- Можуть виникнути проблеми з митницею.

Це мабуть всі відомі мені способи якими зараз можна купити карти для Майнінг - так, зараз купити потрібні карти досить складно, але можливо. Хто дійсно захоче, той дістане потрібні картки. Якщо є що додати - пишіть в коментарях.