Що буде залучати венчурних інвесторів в 2016 році

Представник венчурного фонду Balderton Capital, розташованого в Лондоні, Сем Майерс, що інвестує в європейські технологічні стартапи, поділився з виданням Techcitynews своїм поглядом на інвестиційні тенденції 2016 року.

Він виділи два основних напрямки інтересу венчурних інвесторів в 2016 році: охорона здоров'я і кібербезпека.

Охорона

Індустрія охорони здоров'я поки не потрапила під цифрову революцію в порівнянні з багатьма іншими сферами через складність і глибини функціонуючих елементів по всьому світу, аспектів конфіденційності та ще ряду причин. Цифрові інновації тільки починають проникати в цей напрямок і потенціал цього проникнення, дійсно, масштабний.

В минулому інвестиції в сферу охорони здоров'я здійснювали в основному тематичні або галузеві інвестиційні фонди, в році, що наступив ми можемо побачити підвищення інтересу до медицини з боку традиційних технологічно орієнтованих венчурних фондів.

Основною причиною для такого зростання популярності є хвиля технологічних стартапів, які за допомогою програмного забезпечення, масивів даних і носяться гаджетів змінює індустрію медицини.

Кібербезпека

Активний розвиток цифрових інновацій автоматично породжує попит на захист протоколів, які використовують нові технології.З одного боку ми бачимо той факт, що сьогодні можна управляти своїм банківським рахунком, переводити гроші, аналізувати інформацію і так далі не відходячи від планшета або смартфона, а з іншого боку всі ці нововведення породжують додаткові больові точки, які необхідно захищати.

Чим швидше і ширше будуть проникати інформаційні та цифрові технології, а саме це ми зараз і спостерігаємо, тим більший попит буде на інструменти кібербезопасночті.

Розвиток часткової економіки

В 2014 і 2015 роках ми стали свідками зростання часткової економіки або економіки на вимогу: Uber і Airbnb сьогодні типові представники цього нового напрямку. У 2016 році ми станемо свідками появи нових гравців у цьому сегменті, так як поки дуже мало напрямків сфери послуг охоплені цією хвилею. Інвестори розуміють перспективність і зручність подібних сервісів, саме тому ми побачимо їх подальший розвиток.

Контекстна комерція

В минулому році ми побачили партнерство Facebook Messenger і Uber, розширення можливостей сервісу повідомлень WeChat, який перетворився в повноцінний платіжний термінал. Поява і розвиток подібних майданчиків, які притягують до єдиного сервіс різні профільні послуги, буде залучати венчурних інвесторів.

via techcitynews