Як тепер щодо майбутнього біткоіни бірж Китаю?

Є припущення про те, що регулюючі органи в Китаї розглядають можливість закриття всіх внутрішніх біткоіни і кріптовалютних бірж.

Згідно з повідомленням Caixin, джерела, близькі до робочої групи щодо усунення фінансових ризиків в інтернеті, заявили, що таке рішення було не тільки досягнуто, але і передано до місцевих органів влади.

Робоча група вперше була ініційована Державним департаментом Китаю в 2016 році для вирішення ринкових ризиків в галузі фінансових технологій, таких як p2p кредитування. Група, що базується в Народному банку Китаю (PBoC), також складається з представників банківських комісій Китаю.

На даний момент ніяких офіційних заяв від регулюючих органів не було. Однак є підстави вважати, що рішення може бути достовірним.

Наприклад 2 вересня Caixin повідомив, що за два дні до офіційної заяви про заборону токенов одна і та ж робоча група передавала внутрішні документи місцевій владі.

В останньому твіті "Женьмінь жибао", офіційної газети КП Китаю, йдеться, що "китайський контрольний орган вирішив закрити місцеві біржі віртуальних валют". Однак газета не дала жодних посилань для додаткової інформації.

Якщо це так, то такий крок може ще більше посилити регулювання в Китаї по відношенню до кріптовалютной діяльності. Націлився на великі біржі, Китай може ввести обмеження на торгівлю біткоіни і ефіром за традиційну валюту в країні.

"Тобто не буде ніяких так званих платформ в Китаї, які пропонують послуги обміну між токенами, кріптовалютнимі і фіатнимі валютами", - сказало джерело.

Також є повідомлення про те, що місцеві біржові оператори висловлюють незгоду з твердженням.

Біржа, Huobi повідомила, що працює нормально, і що не отримувала ніякого повідомлення від влади з цього питання. Інші біржі, включаючи OKCoin, BTCC і Binance, не відповіли на запити.

"BTCChina Exchange працює нормально і не отримувала ніяких нових вказівок від китайських регуляторів", - заявила біржа на reddit.

За даними CoinMarketCap, найбільші китайські кріптовалютние біржі входять в топ 20 кращих в світі за обсягом торгів.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!