Статті

GeForce GT 1030 для Майнінг. Огляд відеокарти, хешрейт. »Майнінг криптовалюта

GeForce GT 1030 для Майнінг. Огляд відеокарти, хешрейт.

GeForce GT 1030 - бюджетна відеокарта яка має всього 2 гігабайти оперативної пам'яті, що робить її непридатною для Майнінг криптовалюта Ефіріум, але все-таки Майні на ній можна, тому давайте розглянемо який хешрейт вона видає. Як правило відеокарти від фірми Nvidia добре справляються з Майнінг ZCash - дана карта видає на цей алгоритмі близько 35 Sol / s без розгону і близько 40 Sol / s з розгоном.

Читати Далі
Новини криптовалюта в черговий раз торкнулися теми hard fork

Новини в світі криптовалюта повідомляють про майбутні зміни на ринку

Зміст 1 Bitcoin Cash прагне вперед, у міру того як зміцнюється його мережу 2 Новий токен і його ринок 3 Активація Segwit 8 серпня 4 Розбіжності в мережевому співтоваристві 4. 1 Страх, невизначеність і сумніви 4. 2 Автор публікації 4. 3 Анна Кавазян Новини криптовалюта з пристрастю розвивають питання про масштабованості мережі біткоіни.

Читати Далі
First-bitcoin-capital (BITCF) - Курс, Графік [+ Повний огляд] криптовалюта

First Bitcoin Capital BITCF

First Bitcoin Capital BITCF Курс долара до рубля | до гривні | до тенге $ 0. 233301 (▼ -8. 09%) 0. 00002583 BTC - ціна до біткоіни За 7 днів (▼ -17. 3%) Ранг # +1392 Дивитися top100 Загальна капіталізація: $ 0. 0 млн Оборот торгів (24г): $ 1, 357 Вебсайт Всього монет Алгоритм Тип Proof 3415923. 0 Scrypt PoW / PoS -> Графік First Bitcoin Capital Опис First Bitcoin Capital Переваги

Читати Далі
Китай заборонив платіжним компаніям працювати з біткоіни-біржами

Китай заборонив платіжним компаніям працювати з біткоіни-біржами

Вчора влада Китаю заборонила національним платіжним компаніям працювати з біткоіни-біржами, після зустрічі представників бізнесу з високопоставленими службовцями Народного банку Китаю (НБК). За словами джерела CoinDesk, "офіційні особи НБК недвозначно дали зрозуміти, що їм не варто більше мати справи з біткоіни-біржами".

Читати Далі
Криптовалюта ico переступила рубіж в 1000 видів

ICO криптовалюта короткострокова данину попиту

Зміст 1 криптовалюта ico: Джокер і Тверк 2 криптовалюта ico: краплі в морі блокчейн 2. 1 Автор публікації 2. 2 Олександра Оленева Множинні бульбашки виникають на цифровому ринку, коли криптовалюта ico налічує десятки токенов, які не становлять собою нічого цікавого, а тим більше цінного. Поодинокі ico криптовалюта, які заявляються до випуску, мають шанси стати якщо не важливими, то корисними в довгостроковій перспективі.

Читати Далі
Підсумки інвестицій в акції технологічних стартапів не вражають

Підсумки інвестицій в акції технологічних стартапів не вражають

Навіть з огляду на таких успішних гравців, як Facebook і ServiceNow, можна побачити, що ринок показників динаміки цінних паперів технологічних компаній після IPO за останні три роки значно відстає від аналогічних показат лей на майданчику S & P. Багато аналітиків пов'язують це з тим, що велика кількість інвестиційних раундів ще до IPO дозволяють компаніям залучити сотні мільйонів доларів від венчурних інвесторів, так звані "приватні розміщення" - це призводить до того, що при підході до IPO всі

Читати Далі
Трамп вибрав бюджетного розпорядника, який любить золото і біткоіни

Трамп вибрав бюджетного розпорядника, який любить золото і біткоіни

Людина, якого нещодавно обраний Президент, Дональд Трамп, призначив керувати федеральним бюджетом, згідно з нещодавно відкритим даними, є великим прихильником золота. Мік Малвані, призначений Трампом керуючий Федеральним бюджетом, володіє істотним кількістю дорогоцінних металів і акцій золотодобувних компаній, про що говорить фінансова інформація, оприлюднена агентством Bloomberg.

Читати Далі
Вимагачі bitcoin поширюють віруси через спам-кампанії

Вимагачі bitcoin поширюють віруси через спам-кампанії

Антивірусні компанії mcAfee Labs і Symantec опублікували попередження, що вірус, який вимагає викуп у Bitcoin, називається CTB-Locker і в даний час поширюється через спам-кампанії. Шкідлива програма (Curve Tor Bitcoin Locker) була вперше виявлена ​​в минулому році. Проте, поширення за допомогою розсилки спаму, мабуть, відносно нова розробка.

Читати Далі
Світовий столицею Майнінг збирається стати ... Грузія

Світовий столицею Майнінг збирається стати ... Грузія

В Грузії починається будівництво найбільшого в світі центру для Майнінг біткойнов. Цим займається фонд GCF з капіталом в 6 мільярдів доларів США. Фонд GCF фінансують Dhabi Group і Рас-ель-Хайма Investment Authority з Об'єднаних Арабських Еміратів, Державний нафтовий фонд Азербайджанської Республіки, приватні інвестори з Туреччини.

Читати Далі
Нова валюта ubiq здатна повторити рекорд litecoin

Нова цифрова валюта ubiq

Зміст 1 Нова валюта Ubiq форк Ethereum 2 Рейтинг та основні характеристики 2. 1 Автор публікації 2. 2 Олександра Оленева Нова віртуальна валюта bitcoin cash розбурхала Майнер, трейдерів і інвесторів. І хоча широка громадськість ще не обізнана про cash в деталях, це лише питання часу. Уже ясно, що в розгалуженні є невідповідності і непорозуміння, які потрібно виправляти.

Читати Далі