Корисне

Графік складності Майнінг Ефіріума | Ефіріум

Графік складності Майнінг Ефіріума

Добувати Ефіріум, як і будь-яку іншу криптовалюта, стає складніше з кожним днем. Складність Майнінг або block difficulty - це важливий параметр, заснованих на механізмі консенсусу POW (доказ роботи). Складність Майнінг на алгоритмі POW в першу чергу цікавить звичайно ж Майнер, дохід яких безпосередньо залежить від зміни цього показника.

Читати Далі
UBS і інші банки збираються випускати свої маркери

UBS і інші банки збираються випускати свої маркери

UBS і інші банки оголосили, що збираються розробити і запустити в роботу систему на основі блокчейна, яка допоможе їм у фінансових розрахунках. Деякі читачі беруться за палицю не з того кінця і стверджують, що це нова валюта, а значить банкіри роблять щось для відходу від податків і відмивання грошей.

Читати Далі
Мережа ресторанів Ізабель Круз в Орегоні впроваджує bitcoin

Мережа ресторанів Ізабель Круз в Орегоні впроваджує bitcoin

Мережа ресторанів Ізабель Круз починає приймати bitcoin, компанія знаходиться в Портленді, штат Орегон. Ізабель Круз відомий своїм унікальним меню і чудовими сніданками. Ізабель Круз є одним з перших ресторанів, які інтегрували платежі в Bitcoin в якості оплати за свою продукцію. Ізабель Круз працює в партнерстві з Bit, компаніtq, яка займається підготовкою магазинів для інтеграції Bitcoin.

Читати Далі
Брок Пірс очолив bitcoin Foundation

Брок Пірс очолив bitcoin Foundation

Bitcoin Foundation затвердив вища керівництво, яке буде виводити Фонд і Bitcoin з кризи. Слідом за виконавчим директором вчора був обраний і голова ради директорів. Рішення було прийнято на внутрішньому голосуванні Ради. Скандально відомий венчурний капіталіст Брок Пірс був призначений головою ради директорів Bitcoin Foundation.

Читати Далі
Біткоіни нагадує Північну Корею

Біткоіни нагадує Північну Корею

Валютний аналітик Citigroup Стівен Енгландер днями випустив велику замітку на всіма улюблену тему: криптовалюта. У ній він робить важливе зауваження про надзвичайний нерівності в світі біткоіни: "Згідно найбільш точним оцінками, налічується близько мільйона власників біткоіни; 47 осіб володіє приблизно 30% від їх загальної кількості, ще на 900 осіб припадає близько 20%, інші 10000 користувачів має близько 25%, решта 20% зосереджені в руках мільйони інших власників, і десь 5% всіх біткоіни вважаю

Читати Далі
Сервіс changeTip приніс біткоіни в Facebook

Сервіс changeTip приніс біткоіни в Facebook

Найпопулярніший сервіс "онлайн-чайових" ChangeTip оголосив в своєму блозі, що тепер мікропереводи в біткоіни офіційно доступні будь-якому користувачеві найбільшої соціальної мережі Facebook. За словами компанії, це великі новини для біткоіни-спільноти. Команда ChangeTip каже, що Facebook схвалила їх додаток завдяки величезному попиту з боку користувачів мережі, які тепер отримали можливість не тільки "лайками", але і маленькими сумами в біткоіни дякувати друзів або авторів будь-якого вподобаного

Читати Далі
Zonecoin (ZNE) - Курс, Графік [+ Повний огляд] криптовалюта

Zonecoin ZNE

Zonecoin ZNE Курс долара до рубля | до гривні | до тенге $ 0. 0169747 (▲ 10. 28%) 0. 00000193 BTC - ціна до біткоіни За 7 днів (▲ 5. 79%) Ранг # тисячі сто сімдесят чотири Дивитися top100 Загальна капіталізація: $ 0. 0 млн Оборот торгів (24г): $ 308 Вебсайт Всього монет Алгоритм Тип Proof 2581970. 0 Scrypt PoW / PoS -> Графік Zonecoin Опис Zonecoin Переваги

Читати Далі
SEC відмовила в реєстрації Bitcoin ETF Вінклвосси, біткоіни руйнується

SEC відмовила в реєстрації Bitcoin ETF Вінклвосси, біткоіни руйнується

Рівно опівночі з 10 на 11 березня, довге очікування братів Вінклвосс і надії всього співтовариства біткоіни пішли прахом, розсипавшись, як карета Попелюшки. Рівно о 16: 00 за Східним часом США 10 березня, чи опівночі за московським, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) опублікувала документ, в якому відхилила заявку на реєстрацію біржового фонду (ETF) братів Вінклвосс - Winklevoss Bitcoin Trust, на торговельному майданчику Bats BZX Exchange під тікером COIN.

Читати Далі
Популярність криптовалюта і Майнінг в рунеті виросла в 3, 5 рази

Популярність криптовалюта і Майнінг в рунеті виросла в 3, 5 рази!

У другому півріччі 2017 року Google зафіксував найбільший сплеск інтересу росіян до криптовалюта за весь період їх існування. З січня по червень кількість запитів про індустрію в цілому зросла більш ніж на 250%. Так, серед усіх запитів зі словом "як" 69 місце зайняв запит "як Майні біткоіни", а в рейтингу запитів, що включають слова "хто такий", "хто така" і "хто такі", на 27 місці опинився запит "хто такі Майнер".

Читати Далі
Коли хардфорк біткоіни і яка на це реакція бірж

Коли біткоіни мережу чекає черговий хардфорк: думки бірж

Зміст 1 Хардфорк золотих монет 2 Bitflyer 3 Coincheck 4 Bitpoint 5 GMO Coin 6 Поки чекають 6. 1 Автор публікації 6. 2 Анна Кавазян Обговорення про те, коли хардфорк біткоіни намічається і збираються взагалі його організувати, стали головною темою для дискусій в кріптовалютном співтоваристві. Нещодавно сім провідних бірж цифровий валюти в Японії розповіли про своє ставлення до хардфорк біткоіни і до появи bitcoin gold.

Читати Далі