TrueConf починає приймати до оплати біткоіни

З 1 січня 2014 року TrueConf першою серед виробників рішень для відеоконференцзв'язку почне приймати до оплати децентралізовану криптовалюта біткоіни.

З 1 січня 2014 року TrueConf почне приймати біткоіни за свої хмарні послуги. Конвертація рублевих цін буде відбуватися за поточним курсом однією з найбільших світових бірж, що працюють з цією валютою. Для придбання послуг відеоконференцзв'язку замовнику буде потрібно тільки зробити переклад за допомогою однієї з програм-гаманців, наприклад Bitcoin-Qt.

"TrueConf, як піонер в сфері технологій відеоконференцзв'язку, підтримує найсучасніші інструменти оплати, і тому ми першими серед ВКС вендорів почнемо приймати до оплати BTC. Для нас це цікавий експеримент, - зазначає Михайло Готальскій, керівник компанії TrueConf. - Ми продаємо програмне забезпечення, а це теж щось невловиме, як і валюта Bitcoin. Якщо у когось є бажання оплачувати наші продукти саме цією валютою, то ми готові її прийняти ".

TrueConf - російський розробник корпоративних та індивідуальних продуктів для відеоконференцзв'язку. Випускає і надає широкий спектр рішень від мобільних додатків до обладнання для конференц-залів, які можуть використовуватися як в закритих мережах, так і для роботи через інтернет. Хмарні сервіси відеоконференцій компанії об'єднують понад 2, 5 млн. Користувачів по всьому світу.

Досвід впровадження рішень TrueConf включає понад тисячу успішних проектів для державних, освітніх, фінансових установ, а також малих і середніх підприємств різних сфер бізнесу. Компанія першою в світі представила ряд унікальних розробок в сфері 3D- відеоконференцій, мобільних відеоконференцій і управління ВКС - системами за допомогою жестів.

CoinSpot