Трейдери поки не оцінили блокчейн і хмарні ініціативи iBM

Акції IBM просіли на п'ятничних торгах на 0, 7% після того, як компанія провела щорічний аналітичний день, присвячений опису стратегічного напрямку розвитку технологічного гіганта. Представники компанії розповіли про триваючу трансформації компанію в сторону інтелектуальних систем і хмарних технологій.

Серед пріоритетних напрямків розвитку корпорації були виділені хмарні технології, штучний інтелект в формі подальших розробок суперкомп'ютера компанії Watson і блокчейн.

Керівник зі зв'язків з інвесторами Патриція Мерфі зазначила кілька разів, що блокчейн - це нове технологічне напрямок. Більш того вона стверджує, що блокчейн "це наш простір". IBM явно має намір зайняти серйозні позиції в питаннях розвитку і поширення технології розподіленого реєстру.

Що стосується хмарних технологій, то було сказано, що для клієнтів компанії цей інструмент вже давно став нормою. Було відзначено, що всі програмні продукти, які можна, вже давно були переведені в хмарний формат.

На конференції багато говорили про достоїнства платформи Watson, на якій збудовані або будуються багато цифрових компанії. При цьому було відзначено, що мова програмування Swift від IBM активно використовується для створення програмного забезпечення під iOS.

При цьому в довгостроковій перспективі аналітики позитивно оцінюють перспективи акцій компанії, так всі напрямки компанії володіють потенційно багато мільярдними ринками збуту в майбутньому.

via barrons