Почалася торгівля ф'ючерсами на біткоіни. Вплив їх на курс bTC

Зміст:

  • 1 Корекція курсу перед початком торгів
  • 2 Як влаштований обмін на біржі CBOE?
  • 3 Пів години торгів і сайт CBOE перестав працювати
  • 4 Що приніс перший день торгів?

Отже 10 грудня 2017 року сталася одна з головних подій усього року для кріптовалютного спільноти - початок торгів біткоіни-ф'ючерсами на Чиказькій біржі CBOE. Торгівля стартувала в 17. 00 за місцевим часом (2 години ночі 11 грудня до Москви).

Корекція курсу перед початком торгів

Перед стартом торгів фьчерсамі на біткоіни, віртуальна валюта вже кілька днів проходить стадію корекції, її ціна відкотилася на 3. 500-4 000 $ після зльоту до 17 500 $ Контакти . Безпосередньо перед початком роботи біржі, ціна збільшилася до cсреднего міжбіржові значення в 15. 500 $. Багато експертів і аналітики називають вихід першої віртуальної валюти на головні біржі США - головним винуватцем різкого падіння, так як багато учасників традиційного ринку цінних паперів вкрай скептично налаштовані до біткоіни і готові почати гру проти нього. Як показав сьогоднішній день, кардинально поганого, або хорошого в перший день торгів не відбулося.

  • Починаються торги ф'ючерсами на Bitcoin. На черзі Ethereum

Як влаштований обмін на біржі CBOE?

Варто відзначити, що біржа CBOE не пов'язувався свої контракти з справжніми біткоіни, а все торги проводяться в доларах, розмір яких дорівнює ціні однієї монети онлайн сервісу Gemini. Біржа обіцяє не ставити жорсткі обмеження у вартості, але при виникненні загроз для інвесторів і сильному коливанні курсу залишила за собою право на тимчасове закриття торгів.

Все інвестори, які побажали вкласти свої кошти в покупку криптовалюта, будуть платити 1 $ за один укладений контракт на торговому майданчику, однак на весь грудень адміністрація вирішила не стягувати плату за здійснені операції з віртуальними валютами. Тікер ф'ючерсів на біткоіни має позначення XBT, для покупки якого необхідно домовлятися зі своїм брокером. З величезного списку брокерських компаній, тільки кілька вирішили проявити активність зі старту - Goldman Sachs і JPMorgan, однак і вони надають свої послуги тільки певному числу своїх клієнтів. Решта вирішили, що поки не впораються з поставленим завданням і їм потрібен час на підготовку.

Пів години торгів і сайт CBOE перестав працювати

Кріптовалютному спільноті і всім небайдужим долею біткоіни знадобилося всього півгодини, щоб покласти головний сайт Чиказької біржі. Всі бажаючі в онлайн режимі спостерігали за процесом і кількістю укладених контрактів, значення яких тільки за перші години роботи перевищило 800.

Помилка доступу до сайту біржі не означає, що процес буде паралізований на відміну від онлайн сервісів обміну криптовалюта. На Чиказькій торговій площадці всі операції відбуваються в спеціалізованих додатках, які ніяк не пов'язані з сайтом куди виводиться тільки загальна інформація.

"Великий інтерес і навантаження на наш сайт привела до ускладнень в його роботі, а в деякі моменти сайти може бути недоступний. Однак все системи для успішного проведення торгів функціонують справно, а всю необхідну інформацію можна знайти на сторінках в соціальних мережах", - повідомили представники CBOE в своєму Twitter акаунті.

Що приніс перший день торгів?

Напередодні запуску нової операції на ринку, деякі учасники кріптовалютной системи досить критично ставилися до цієї затії. Вони вважали, що грошові товстосуми з Уолл-Стріт здатні повністю закрити для звичайних користувачів ринок, а потім і зовсім перекрити онлайн канали обміну першої віртуальної валюти. Але судячи з першого дня торгів, такі побоювання поки що не підтвердилися, а великі компанії повинні будуть навчитися поводитися з електронними валютами.

В перші хвилини запуску ф'ючерсів ціна різко злетіла і практично повторила історичний максимум в 17. 500 $, однак пізніше біткоіни втратив у вартості 1000 $. Міжбіржові курс закріпився на рівні в 16. 400-16. 500 $.

Відкриття ф'ючерсів BTC

З урахуванням певних побоювань, що виходять від учасників спільноти, які швидше за все не виправдаються інвестори перебувають в напрузі, деякі з них розподілили свої вклади між першою п'ятіркою популярних криптовалюта. Такий розподіл призвело для прикладу, до зростання курсу Ефіріума до 475 $.