TinCoin - криптовалюта від творця банку Тінькофф

Засновник "Тінькофф банку" Олег Тиньков заявив про готовність запустити власну криптовалюта TinCoin. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Ніяких інших деталей щодо проекту та його технічної складової засновник відомого російського онлайн-банку не повідомив.

"Тінькофф Банк" складається в російській асоціації "Фінтех", цілями якої є: "Розробка та впровадження нових технологічних рішень з метою забезпечення розвитку фінансового ринку РФ", а також "створення умов для цифровізації економіки РФ ". Тиньков раніше вже відзначав, що банків не буде через 5 років і схоже почав заздалегідь готуватися до цього, переходячи на блокчейн.

Трохи менше року тому Олег Тиньков заявив, що не вірить в Фінтех-стартапи, і що за багатьма параметрами їх можна назвати бульбашками. У той же час від вивчення технології блокчейн, яку задіюють багато Фінтех-стартапи, його банк не тільки не відмовляється, але і активно цим займається. Зокрема, "Тінькофф банк" вніс вклад в розробку платформи "Мастерчейн", а також є учасником асоціації "Фінтех", метою якої є розробка і впровадження нових технологічних рішень для розвитку фінансового ринку.

В листопаді 2016 року голова правління Тінькофф Банку Олівер Хьюз назвав криптовалюта "утопією", хоча і визнав, що це "дуже благородна ідея".Так що все тече і все змінюється - можливо вже в 2018 році на крипто-ринок вийде новий TinCoin.