На цьому тижні ціна впала майже у всіх представників ринку криптовалюта

Зміст

  • 1 Всі схвильовані
  • 2 Валюта під афектом
  • 3 Іншим криптовалюта гірше
  • 4 Що ж альткоіни?
    • 4. 1 Автор публікації
    • 4. 2 Анна Кавазян

Тиждень для ринку віртуальних активів була не найсприятливіша. Ціна криптовалюта зазнала значний крах. Вся ринкова капіталізація впала на 20 мільярдів доларів.

Причиною тому стала невизначеність користувачів в майбутньому, пов'язана з китайським забороною ICO. Тиждень на біржі закрилася з 8-процентним зниженням ціни біткоіни. Падіння ефіріума досягло двозначних величин. В суботу 96 їх ста провідних криптовалюта продемонстрували різке зниження.

Все схвильовані

Причиною такого різкого стрибка вниз були чутки, що прийшли з Китаю. Як повідомляли регіональні новини, Китай мав намір заборонити всі ICO на території країни і продовжував посилений контроль над біржами криптовалюта.

Новина не була підтверджена офіційними джерелами, але все ж зуміла засіяти паніку в торговельних рядах і значно вплинула на ціни всіх криптовалюта. За лічені хвилини загальна ринкова капіталізація впала зі 164. 2 мільярди доларів до 146. 5.

Однак, днем ​​раніше три найбільші китайські обмінники криптовалюта повідомили, що їх діяльності в країні ніщо не перешкоджає і вони не отримували жодних повідомлень від державних органів. Це дало можливість ринку знову рухатися вперед. І все ж до моменту написання статті капіталізація не досягала 150 мільярдів доларів.

Валюта під афектом

В п'ятницю через новини з Китаю ціна біткоіни впала на 400 $ протягом десяти хвилин. А на місцевих ринках криптовалюта торгувалася за курсом значно нижче 4000 $. Середня ціна на всіх світових майданчиках досягла свого мінімуму (4075 $). Цей показник на 900 $ нижче рекордного максимуму криптовалюта, встановленого трохи більше тижня тому. У суботу біткоіни спробував видертися нагору і досяг 4260 $. На момент написання статті його ціна знову впала і варіює в межах 4050-4010 $. Ринкова капіталізація впала до 67, 41 мільярда доларів.

Така поведінка біткоіни може розчарувати деяких інвесторів, особливо тих, хто недавно вступив в співтовариство. Тому спеціально для новачків роз'яснюємо.

По-перше, курс криптовалюта все ще на 1000 $ вище рівня минулого місяця. А це значне зростання.

По-друге, ціна біткоіни витримала дві негативні новини (одна підтверджена, інша - ні), але зумів зберегти середнє світове значення вище 4000 $.

Іншим криптовалюта гірше

В результаті заборони ICO більше постраждав ефіріум. Не дивно, що новина вдарила по ціні криптовалюта сильніше. За один тиждень валюта впала більш ніж на 16 відсотків, встановившись на рівні 283 $ на момент написання статті. Капіталізація скоротилася до 26, 8 мільярда доларів.

І все ж аналітики очікують зростання ціни ефіріума, так як в кінці місяця відбудеться активація протоколу Metropolis.

Що ж альткоіни?

На цьому тижні цифрові валюти майже не показували висхідну лінію тренда. Тільки OmiseGO примудрився набрати 9% в ціні.

Bitcoin cash закінчив тиждень 5-процентним спадом після того, як майже досяг 700-доларового значення.

Сильніше за всіх постраждала IOTA.Її ціна впала на більш ніж 20%.

Оскільки інші криптовалюта постраждали більше біткоіни, частка останнього на ринку цифрових активів зросла до 47, 5% (раніше - 46%). Ефіріум, зазвичай контролює 20 відсотками ринку, тепер володіє 19%.

Як ви думаєте, чи піде кріптовалютний ринок вгору найближчим часом? Напишіть про це в коментарях до статті.