Це короткостроковий спад: біткоіни скоро буде коштувати вище 8 тис. Доларів

Зміст

  • 1 Невже корекція?
  • 2 Проведемо технічний аналіз
  • 3 Які фактори
  • 4 Який вердикт
    • 4. 1 Автор публікації
    • 4. 2 Анна Кавазян

Минулого тижня біткоіни в доларах майже на всіх світових біржах досяг рекордного максимуму - 7590 $.

Невже корекція?

Всього за один день на ринку біткоіни ситуація змінилася кардинально. Ще 5 листопада криптовалюта досягала рекордних показників. А сьогодні вона зафіксувала 7-відсотковий спад. Капіталізація втратила кілька мільярдів і зараз становить трохи більше 116 млрд доларів.

Незважаючи на те що біткоіни ринок перейшов в стадію корекції, обсяги продажів тут не зменшилися. Денна торгівля на цьому тижні встановилася на рівні 3 млрд доларів.

Bitcoin і раніше домінує на ринку. Його частка тут становить понад 60 відсотків. Але така ситуація може довго не триватиме, якщо ціна біткоіни знову піде вниз. Адже все криптовалюта, що знаходяться в топі 15-й представників ринку, сьогодні варіюють в зеленій зоні. Всі вони зафіксували зростання від 2 до 15 відсотків.

У першій тижні листопада основний обсяг світових торгів біткоіни припадав на Японію. За ієною слідували долари США, корейська вона, євро. Біржами, лідируючими обсягами торгів, стали Bitfinex, Bitflyer, Bithumb, GDAX і Bitstamp.

Проведемо технічний аналіз

В даний час ринки намагаються консолідуватися десь в районі 7000-7150 доларів.Але на біржах активізувалися ведмеді. Адже всього за шість годин біткоіни впав на 500 доларів.

Спад ринку стався через те, що покупці відступили для отримання нових позицій. Попит на криптовалюта скоротився.

Аналіз показує, що SMA 100 все ще знаходиться вище довгострокового SMA 200. Це означає, що бики будуть відпочивати зовсім недовго, і після короткострокової корекції знову буде підйом.

Якщо у ведмедів вийде потягнути bitcoin ще нижче, то в біржовий книзі будуть замовлення в діапазоні 6800-6900 доларів.

З іншого боку, перегляд книг показує якесь опір в районі 7400-7550 доларів. Ціни біткоіни могли дійти до 8 тис. Доларів і навіть полетіти вище, якби не майбутній хардфорк. Однак, такий стан речей слід було очікувати.

Які чинники

біткоіни на своєму віку зустрічав безліч спадів і підйомів. Прихильники криптовалюта з ентузіазмом готуються до листопадового хардфорк - SegWit2x, який поки несильно вплинув на ринок.

Серпневе розщеплення мережі і поява bitcoin cash також вплинуло позитивно на ціну біткоіни. Тоді спостерігалося значне збільшення попиту на криптовалюта.

Ще один фактор, що впливає на вартість віртуальної валюти - торгівля ф'ючерсів bitcoin на американській біржі CME. Знаменна дата встановлена ​​на 14 листопада. Біржа досить оптимістично налаштована по відношенню до криптовалюта.

Крім цього, зовсім недавно інвестиційний банк Goldman Sachs передбачив майбутню ціну біткоіни в розмірі 7941 доларів. Шеба Джафарі, аналітик компанії, стала відома, тому що всі останні її прогнози виправдовувалися.

Тим часом Джафарі зазначає:

Консолідація відбудеться раніше, ніж біткоіни досягне 7900 доларів.

Який вердикт

До моменту написання статті біткоіни коштував трохи менший, ніж 7200 доларів. Але учасники ринку досить позитивно налаштовані.

Багато трейдерів вважають, що ціна перестрибне рису в 8000 $ перед жорсткою розвилкою. Але ніхто не береться передбачити, що буде після неї. Тому наступні кілька днів на ринку може запанувати якась невизначеність і зниження обсягів торгів.

Як ви вважаєте, чи судилося біткоіни піднятися вище 8 тис. Доларів? Напишіть про це в коментарях до статті.