Завершено третій етап аукціону з продажу біткоіни silk Road [оновлено]

Служба федеральних маршалів США завершила черговий етап аукціону з продажу біткоіни, конфіскованих з незаконної торгівельної площадки Silk Road. На цей раз на 50000 BTC ($ 13, 4 млн) претендували 14 учасників, які зробили 34 ставки за ті 6 годин, що тривав захід.

Це трохи більше, ніж на попередній розпродаж в грудні минулого року, де 11 претендентів зробили 27 ставок, але, звичайно помітно менше, ніж в червні під час першого розпродажу, де брало участь 45 потенційних покупців, які зробили в загальній сумі 63 ставки.

Представник Служби маршалів повідомив CoinDesk, що зараз почався огляд ставок і підрахунок результатів:

Ніякої інформації не буде опубліковано до закінчення підрахунку результатів аукціону і до моменту, поки не будуть завершені всі фінансові операції, та біткоіни не будуть переказані переможцям.

Він також додав, що переможець або переможці аукціону будуть оголошені не раніше понеділка.

Цікаво, звичайно, що зростання інтересу до аукціону збігся з підвищенням активності на ринку. Після тривалого періоду відносної стабільності, курс біткоіни на початку тижня підскочив до $ 284. На момент друку ціна біткоіни знаходиться на позначці близько $ 267.

Як і очікувалося, в аукціоні взяв участь інвестор Баррі Зільберт, який робив ставки від імені своєї компанії-брокера SecondMarket, в той час як Тім Дрейпер - одноосібний переможець першого аукціону, який забрав майже 30000 BTC, коли ринковий курс перевищував $ 600, в цей раз відмовився від участі.Незважаючи на це, за його словами, ці аукціони - це "ймовірно, одне з кращих пропозицій", але при цьому венчурний інвестор-мільярдер скромно промовчав, за якою ціною йому дісталися біткоіни, лише уточнивши, що він "робив ставки вище інших".

Нагадаємо, всього в розпорядженні служби виявився 173991 біткоіни, з яких 144 336 BTC були конфісковані з особистого комп'ютера Росса Ульбріхта, засудженого за звинуваченням у створенні та адмініструванні Silk Road.

Решта 44341 BTC будуть продані на заключному аукціоні, поки нічого не відомо про час його проведення.

Перші подробиці

Оновлене 07. 03:

Як повідомляє Bloomberg, Баррі Зільберт і його компанії SecondMarket не вдалося виграти жодного лота на аукціоні, хоча інвестор робив ставки на всі 50000 BTC. Продовжуємо стежити за розвитком подій.

Оновлене 10. 03:

біткоіни були розподілені на 3 адреси частинами по 27 тис., 20 тис. І 3 тис. BTC:

27000: 1DPx2UJtwCQ3N8eGiuDoZSCB7x3rAPWcXw
20000: 1EAPKSvouAkFJWr5HuNF6wrz4fCN2FBvaY
3000: 1BdmMnKQ417EpUngAnJCYmjYmD9Cud9iZB

Таким чином, є 3 переможця. Це підтвердила прес-служба USMS, проте кому саме дісталися біткоіни, і тим більше за якою ціною, не повідомляється.

Відомо, що 27000 біткоіни, швидше за все, дісталося компанії Cumberland Mining, що опублікувала адреса гаманця, який отримав 27000 BTC в своєму твіттері.

Також вже точно відомо, що 3000 BTC забрала нью-йоркська біржа itBit.

Пост буде оновлюватися в міру надходження нової інформації.