Шведська компанія веде бізнес в Ірані в обхід санкцій США за допомогою біткоіни

Компанія в Швеції придумала інноваційне рішення, яке обходить санкції США і позбавляє банки від необхідності обробляти транзакції з Іраном. Як повідомляється, компанія Brave New World Investments AB приймає депозити в біткоіни, які вона конвертує в іранський ріал і інвестує в акції на Тегеранській фондовій біржі.

Санкції США щодо Ірану все ще діють. Незважаючи на висновок ядерного угоди, великі банки відмовляються фінансувати угоди з Тегераном з побоювань зіткнутися з непрозорими американськими законами.

Brave New World став першою відомою в Європі компанією, яка відмовилася від банківських рахунків і спочатку здійснює всі фінансування в біткоіни. Згідно з інформацією, вказаною на сайті Finance Magnates, глобального інформаційного порталу, команда цієї компанії, має великий досвід в галузі фінансів і технологій в Європі і на Близькому Сході.

Мікаель Йоханссон заявив, що вони працюють з криптовалюта від імені європейських акціонерів, а також шукають інвесторів-ангелів серед біткоіни-спільнот в Ірані і Європі.

"Зараз у нас просто немає рахунку в шведському банку. Проте, у нас є іранський банківський рахунок для інвестицій. Ми оплачуємо наші рахунки, дивіденди акціонерів, депозити, - все в криптовалюта", - сказав він.

Тегеранська фондова біржа входить в п'ятірку найбільших ринків на Близькому Сході, де зареєстровано понад 300 компаній з ринковою капіталізацією близько 100 мільярдів доларів.

Скасування санкцій породила хвилю ейфорійного настроїв в очікуванні надходження грошей з-за кордону в іранські акції. Інвестори були натхнені перспективами економічного зростання і низькою оцінкою іранського ринку. Однак іранські чиновники заявили, що, незважаючи на скасування санкцій, США продовжує "тероризувати" європейців, щоб ті уникали бізнесу з Іраном.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!