Постачальник платіжних мереж quisk з Кремнієвої долини інтегрує блокчейн

Американська компанія Quisk, постачальник безпечної цифрової платіжної мережі для банків і фінансових установ по всьому світу, оголосила про намір використовувати технологію блокчейна. В На платформі Quisk в блокчейне буде зберігатися інформація про транзакції, включаючи розрахунки клієнтів і узгодження основних банківських операцій, яка стане доступною для банківських клієнтів.

За словами Правіна Аманчерла (Praveen Amancherla), технічного директора Quisk, використання блокчейна поліпшить цілісність даних компанії і усуне бар'єри, надавши банкам можливість легко і безпечно отримувати дані про транзакції.

В компанії вважають блокчейн "наступним Інтернетом" для фінансової індустрії, використання якого для зберігання даних скоро будуть поширеним явищем, таким же, як і веб-браузери.

"Ми також плануємо використовувати блокчейн для міжнародних платежів. На здійснення традиційних платежів, більшість яких пов'язана з декількома сторонами, витрачається багато часу і коштів. Блокчейн здатний оптимізувати процес, зробивши транзакції швидшими і дешевшими", - підкреслив Стів Новак (Steve Novak), генеральний директор Quisk.

Він зазначає, що "на відміну від операцій на основі біткоіни, блокчейн Quisk буде здійснювати міжнародні перекази в регульованому середовищі".