Стартап velocity представив демо-версію платформи котирувань на базі смарт-контракту

Стартап Velocity, що займається розподіленими деривативами, дебютував з демо-версією своєї платформи поставки котирувань, керованої смарт-контрактом на базі блокчейна.

Платформа, побудована з використанням смарт-контракту на основі блокчейна Ефіріума, прагне зробити торгівлю похідними фінансовими інструментами (деривативами) більш прозорою, доступною і безпечною. Децентралізовані опціони платформи забезпечують підтримку користувачів при вході в "коллар" по опціонах з використанням смарт-контракту на блокчейне Ефіріума.

Для управління фондами, платформа не взаємодіє ні з центральними серверами, ні з посередниками. В ході використання платформи, кожна зі сторін набуває контракт, шляхом переведення певної кількості ефіру (ETH) на адресу контракту Ефіріума. Після того, як мережа прийняла початковий внесок ETH, контракт системи витягує стартове значення від запитуваної ціни, і діє протягом п'яти блоків. Користувачам представлений графік, на якому відображається час, ціна і номер останнього блоку Ефіріума.

"Ринок позабіржових (ОТС) деривативів тільки в США становить $ 16 трильйонів, що робить їх невід'ємною частиною сучасного фінансового ландшафту в усіх сферах, від страхування до управління портфелем", - сказав головний архітектор Velocity Вінеш Сандарсен ( Vignesh Sundaresan). "Velocity надає передові технології, доступні для підтримки кріптовалютного тренда по відношенню до маржинальної торгівлі, а також для подальшого прийняття смарт-контрактів на блокчейне".

У представленій демо-версії, користувачі проводять операції з допомогою простого опціону на основі запропонованої ціни, яка також може бути використана, щоб вимірювати настрій ціни Ефіріума по відношенню до біткоіни. Velocity також розробив бота для Twitter, який забезпечує інформацією спостерігачів і учасників індустрії цифрових активів і показує, коли користувачам вигідніше спекулювати на зростання або падіння ціни.

Крім забезпечення прозорості на ринку в реальному часі, усунення людського втручання скорочує час і витрати, що виникають в процесі торгів, хоча Velocity не уточнює, яким чином вони збираються мати зиск зі своєї платформи, після того як вона перетвориться на реальні торги.

Поки не ясно, коли платформа Velocity буде розроблена для можливості реальних торгів, але компанія планує залучити кошти за допомогою краудфандінга в четвертому кварталі, що свідчить про те, що остаточного розвитку все ще слід почекати деякий час.