Стартап zrCoin зібрав на ICO $ 3. 7 мільйона

Науково-виробничий стартап ZrCoin зібрав $ 3. 7 млн ​​від понад 1500 учасників краудфандінговой кампанії на ринку криптовалюта.

Краудфандінговая інвестиційна кампанія ZrCoin визнана що відбулася - з 11 по 25 травня зібрано $ 3. 7 млн ​​при плані $ 3. 5 млн на запуск виробництва синтетичного цирконію на Уралі. Зібрані кошти дозволяють запустити виробництво потужністю 400 тонн на місяць в 2018 році.

В основі кампанії лежить технологія інвестування в проекти, заснована на блокчейне - ICO (Initial Coin Offering). За два тижні в проекті взяли участь понад 1500 інвесторів. У разі збільшення суми до $ 7 млн ​​до моменту закінчення кампанії 9 червня, підприємці направлять кошти на будівництво другої виробничої лінії.

Структура залучених коштів:

  • 670 694 USD;

  • 444 BTC;

  • 651 430 WAVES;

  • 2 837 LTC;

  • 3 120 ETH;

  • 6 732 ETC.

Докладна статистика по кампанії і інформація про проект розміщена на сайті компанії.

"Ми дякуємо інвесторів за підтримку - ICO відбулося і наш завод з виробництва сировини, затребуваного промисловістю, буде запущений. Завдяки технології блокчейна вдалося залучити фінансування в стислі терміни. Сміливе рішення запропонувати новий інструмент для інвестицій, забезпечений товаром, який ми плануємо виробляти , було зустрінуте з інтересом, - коментує співзасновник ZrCoin Андрій Ніконоров. - Ми розраховуємо, що нам вдасться залучити кошти і для будівництва другої лінії. Все більше стартапів вибирають ICO в якості способу отримати кошти на розвиток, наша команда пишається бути в числі перших проектів реального сектора на ринку криптовалюта ".

Раніше команда проекту вклала близько $ 1 млн власних коштів в розробку технології виробництва синтетичного цирконію з відходів металургійної промисловості.

В основу монети, випущеної компанією ZrCoin, закладена вартість 1 кг діоксиду цирконію (ZrO2). ZrCoin надійшов у продаж за ціною $ 1. 40, до завершення ICO вартість буде поступово збільшуватися до $ 1. 55. Як тільки почнеться виробництво і доставка, токени будуть покупатися у інвесторів за ринковою ціною виробленого продукту ($ 2. 80). Передбачається можливість фізичної поставки цирконію за вибором утримувача токенов. Розміщений у ході краудфандінговой кампанії ZrCoin - токен на платформі Waves - можна передавати і торгувати їм на біржі.