Блокчейн-стартап shoCard отримав фінансування $ 1. 5 мільйона

Стартап ShoCard отримав фінансування в 1. 5 мільйона доларів від ВВТ Cloud Ventures, Digital Currency Group, Enspire Capital і Morado Venture Partners.

Стартап, який прагне використовувати Bitcoin blockchain як спосіб авторизації та ідентифікації, дебютував в травні на TechCrunch в Нью-Йорку. Його запуск відбувся на тлі широкого зсуву фокуса у інвесторів. Вони все більше і більше зацікавлені у використанні можливостей, що лежать в основі Bitcoin для використання поза платежів.

ShoCard розглядає своє рішення як новий спосіб засвідчувати особистість. Це повинно забезпечити споживачам безпечне зберігання їх особистої інформації для використання в електронній комерції, онлайн-банкінгу та інших завданнях.

Фінансування допоможе подолати основний бар'єр для прийняття додатка, ставши фактичним стандартом індустрії. Завдання є непростим, але компанія може похвалитися досвідом своїх керівників. Серед її засновників - колишній віце-президент Yahoo Армін Ебрахімі і колишній президент Coupons. com, Джефф Вейцман.

ShoCard є одним з стартапів, які прагнуть використовувати blockchain як засіб поліпшеного управління ідентифікацією. Ще існує стартап OneName, який залучив $ 1. 62 мільйони фінансування. Серед інвесторів OneName були Union Square Ventures.

Джерело


19. 07. 2015
Матеріал надав: Artifex