Графік курсу біткоіни непостійний, настали складні часи

Зміст

  • 1 Початковий пункт
  • 2 Шкідливий прогрес
  • 3 внесемо ясність
    • 3. 1 Автор публікації
    • 3. 2 admin

Останні місяці графік біткоіни вказує на періодичний занепад ринку. Криптовалюта сьогодні вступає в досить складний час, і саме час накреслити основні напрямки його розвитку.

Перше, що обговорюється учасниками ринку, - це розробка стратегії проекту по збільшенню потенціалу біткоіни - транзакцій. Тут можливі два результати. У кращому випадку ми станемо свідками плавного зростання ємності системи, в гіршому - криптовалюта розділиться на два абсолютно різних і конкуруючих один з одним активу.

Розробник Пол Шторк у вівторок запропонував своїм передплатникам нову схему масштабування для біткоіни. Шторк пояснив, що ця схема дуже далека від офіційної.

Адже це робота всього одну людину.

Він навіть заявив, що сам не згоден з декількома пунктами розробленого ним же проекту.

Початковий пункт

Новий проект Шторка включає в себе Segregated Witness (SegWit), оптимізацію коду (зменшення його обсягу), стиснення транзакцій, тимчасові рамки роботи мережі Lightning і підписи Шнорра.

Мережа Lightning буде допомагати в питанні збільшення пропускної здатності системи, адже завдяки їй валюта біткоіни стане продаватися і купуватися без трансляції операцій у всій мережі. Шторк стверджує, що Lightning завершений, але його реалізація в даний момент потребує активізації SegWit для кращої роботи.

Підписи Шнорра можуть скоротити розміри транзакцій, що збільшить пропускну здатність мережі біткоіни.

Схема Шторка включає в себе також його особисту розробку - додаток Drivechain. Ця програма функціонує як двосторонній гаманець. Завдяки йому учасники ринку можуть перемістити свої біткоіни в sidechain (бічну мережу) як і раніше залишаючись частиною біткоіни-простору.

Багато фахівців дали своє благословення Шторку в розвитку його ідеї. Сам розробник ж визнав:

Може, трапитися так, що всі зненавидять цей проект.

Шкідливий прогрес

Ідея Шторка прийшла на зміну старим схемам. У грудні 2015 року розробник Грег Максвелл написав електронного листа відомим фахівцям сфери, пропонуючи різні методи підвищення пропускної здатності біткоіни-мережі. Це де-факто стало основною стратегією масштабування біткоіни.

Але Шторк вважає, що час робить своє. Багато ідей Максвелла сьогодні вже витіснені.

Він так пояснює:

Люди все ще використовують ідеї Максвелла. Але, правда, в тому, що вони значно постаріли. Деякі з них навіть невірні.

Сам Максвелл шкодує про публікацію своїх ідей, оскільки це "шкодить прогресу в біткоіни - співтоваристві".

внесемо ясність

Шторк стверджує, що нова дорожня карта необхідна, т. К. Розробники Bitcoin Core недостатньо пов'язані з зовнішнім світом. Це дуже важливо, особливо якщо врахувати, що нові технічні зміни досить складні для розуміння.

Дорожня карта Максвелла довела наявність узгодженості між розробниками. Поки схема Шторка не готова до використання прайм-тайм, але у неї є потенціал, і її підтримують найвідоміші сьогодні розробники.

Повинна бути внесена ясність в майбутнє криптовалюта ", - говорить Шторк, сподіваючись, що його проект зробить це.

Це краще, ніж ми маємо зараз: заплутані випадкові коментарі в соціальних мережах. Я не думаю, що це правильна стратегія .