Мережа safe Cash обробляє до 25 000 транзакцій в секунду

Як ви думаєте, чи можна зробити процес перекладу готівки безпечніше і простіше? Транзакції в паперових грошах знайомі і звичні всім, проте ні для кого не секрет, що вони незручні і небезпечні. На сьогоднішній день платежі готівкою - це єдиний метод здійснення платежів, які не перекладений в електронну систему.

Для того, щоб перевести грошові кошти всередині банку, між банками і особливо між країнами, потрібно досить багато часу. Такі платежі не захищені від шахрайства, яке представляє сьогодні серйозну проблему.

Якісно новий підхід до вирішення цього питання продемонструвала платіжна система під назвою Safe Cash, заснована на приватному блокчейне. Вона являє собою цифрову платіжну платформу, на якій організації, приватні особи і банки можуть здійснювати миттєві і захищені транзакції за допомогою готівки.

Іншими словами, ця платформа дозволяє споживачам принести свої готівкові в банк і придбати на них цифрові маркери, в яких характеристики, властиві готівці - конфіденційність і загальне прийняття - з'єднуються з кращими якостями криптовалюта: захищеністю і цифровий портативністю).

Платіжна система Safe Cash була заснована в 2014 році в Сан-Франциско і стала першою платформою, що дозволяє використовувати в якості цифрового активу готівку. Система розроблена, щоб функціонувати по всьому світу і може використовуватися на більшості мобільних пристроїв.

Головна мета компанії - замінити готівку цифровими токенами. Для досягнення цієї мети у вересні минулого року проекту вдалося залучити 1, 2 мільйони доларів.

"По всьому світу щорічно в готівки звертаються трильйони доларів, що становить 85% від загального числа споживчих транзакцій", - говорить засновник і генеральний директор компанії Safe Cash Payment Technologies Кріс Кітц (Chris Kitze).

"Замість того, щоб питати, як зробити цифровий токен зразок біткоіни загальноприйнятим, ми звернулися до вже прийнятої в усьому світі готівки і зробили її цифровий".

Safe Cash заявляє, що може обробляти в своєму блокчейне до 25 000 транзакцій в секунду, що в 3 000 разів перевищує кількість транзакцій, яке може обробити мережу біткоіни, і в 10 разів - середня кількість транзакцій, що обробляються системою Visa. Ці цифри роблять Safe Cash найшвидшим приватним блокчейном, на завершення і остаточний розрахунок транзакцій якому потрібно не більше 5 секунд.

Кріс Кітц зазначає, що останні півтора року його команда працює над вирішенням найважливіших технічних проблем.

"У нас є чітка технічна схема, за допомогою якої пізніше в цьому році можна буде збільшити швидкість до 100 000 транзакцій в секунду, що набагато випереджає загальний світовий попит".

Технологія Safe Cash орієнтована як на торговельні компанії, так і на банки, що мають набір сервісів на основі блокчейна. Safe Cash сподівається залучити банки, запропонувавши їм більш ефективну, швидку і менш дорогу альтернативу мережі SWIFT.

Компанія надає банкам можливість мати власний ребрендінговий блокчейн, який вони зможуть самостійно контролювати. Використовуючи таку технологію, міжбанківські розрахунки можна буде проводити за допомогою мультивалютних гаманців, окремого блокчейна для банківських розрахунків або і того, і іншого одночасно, в залежності від вимог банку і юридичних нормативів.

Серед прихильників Safe Cash - провідні венчурні компанії та інвестори в високі технології, такі як Bialla Ventures, засновник Info Space Навин Джейн (Naveen Jain), відомий трейдер Вук Буладжік (Vuk Bulajic), а також Вин У (Vinh Vo).