Резолюцію про біткоіни і блокчейне підтримали в Конгресі США

12 вересня нижня палата Конгресу США схвалила рекомендаційну резолюцію, яка закликає до внесення змін в поточну національну політику щодо криптовалюта і блокчейна. Цей законопроект є першим в історії Штатів прецедентом серйозного розгляду питання про криптовалюта.

Значення резолюції

Резолюція була внесена до Конгресу в липні цього року. Питання про блокчейнах і статус криптовалюта - одна з ключових складових законопроекту, метою якого є внесення змін до національну політику США, що стосується технологій. На розгляд резолюція була представлена ​​Адамом Кінцігером (представник штату Іллінойс) і Тоні Кандерасом (з Каліфорнії).

У вересні цього року резолюція була прийнята більшістю голосів нижньої палати, однак, вона носить рекомендаційний характер, що не гарантує її перехід в статус реального закону. Незважаючи на це, варто зазначити, що навіть у такому вигляді вона є однією з найбільш значних заходів щодо цифрових валют і технології блокчейна, обговорюваних на національному рівні. Це говорить про можливу зміну загальної політики США щодо криптовалюта.

Один з членів Конгресу Майкл Бюргесс, представник штату Техас, зазначив, що блокчейн - одна з найбільш просунутих нових технологій. Саме тому подібну інновацію неможливо далі ігнорувати.

Що далі?

Поки незрозуміло, як поведе себе наступна сесія Конгресу США, яка збереться після виборів президента в листопаді цього року.Експерти припускають, що просування законодавчих ініціатив щодо біткоіни і блокчейна продовжиться, хоча б тому, що резолюцію підтримали відразу дві партії - і демократи і республіканці вважають, що питання про цифрових валютах повинен розглядатися на рівні Сенату США.

Схвалення подібного законопроекту відкриє звичайним людям доступ до фінансових інструментів та електронної комерції, що може сприяти економічному зростанню і розширенню можливостей споживачів.