Процесингова компанія first Data випустила конкурента Square

First Data (американська компанія, заснована в 1969 році, займається обробкою операцій по кредитних картах) оголосила в кінці минулого тижня про запуск конкурента Square під назвою Clover Go. Продукт дуже схожий на платіжне рішення для малого та середнього бізнесу від Square, він включає в себе кард-рідер для пластикових карток, що підключається до планшетів або смартфонів на базі систем iOS або Android і працює по мережі Wi-Fi або стільникового зв'язку.

Clover Go орієнтований на підприємства з мобільними співробітниками і підприємців, які тільки відкрили свій бізнес. Пристрій працює в зв'язці зі спеціальним додатком, яке не тільки виконує функції касового апарату, а й дає інформацію по податках, також додаток можна підключити до складських даними компанії і в режимі он-лайн спостерігати товарні залишки.

При мобільному форматі роботи співробітників додаток дозволяє синхронізувати інформацію від кожного і зводити все в єдиний звіт для моніторингу ситуації.

Це вже не перше платіжне рішення від First Data, компанія випустила кілька продуктів для різних сегментів корпоративних клієнтів, які орієнтовані на різні стилі організації бізнесу.

via pymnts