Ціна на біткоіни досягне 25 тис. Доларів - альтернативні монети плачуть

Зміст

  • 1 Не все так просто
  • 2 Блискуче майбутнє
  • 3 Віртуальна монета рухається до світового панування
    • 3. 1 Автор публікації
    • 3. 2 Анна Кавазян

Монети біткоіни святкують свій новий успіх. Чергова жорстка розвилка, запланована в кінці цього місяця, підштовхує ціну біткоіни вгору. На момент написання статті вартість монет досягла майже 5000 $. За два дні вона схопилася на 500 доларів. Але це всього лише початок.

Не все так просто

Такий різкий стрибок - радісна новина для власників біткоіни. Ті, хто розмістив свої кошти на ринку альткоінов, здається, не дуже щасливі.

Не всі монети забезпечують такі високі доходи своїм інвесторам, як біткоіни. Тому в міру того як вони ростуть, починається масовий розпродаж альткоінов на користь Bitcoin Gold.

Рікардо Бадоер, керівник компанії ADK, вважає, що перспективним альткоінам така ситуація нічим не загрожує. Наявність вірною бізнес-стратегії, є ключем в питанні подальшого розвитку кожної цифрової монети.

Випадки масового збуту альткоінов для придбання Bitcoin Gold зустрічаються все частіше. Багато власників монет навіть продають в збиток, готуючись до майбутнього ралі біткоіни.

Але більшість трейдерів грають на коротких позиціях. Адже вони добре знають про те, що багато альткоіни сильно недооцінені. Ясно, що зараз вони продають дорожче, очікуючи подальшого викупу монет по більш заниженими цінами.

Блискуче майбутнє

Якщо жорстка розвилка, намічена 25 жовтня, сприятливо позначиться на біткоіни, то попит на криптовалюта буде підвищуватися.

Позитивні коментарі відомих аналітиків підливають масла у вогонь, збільшуючи довіру до криптовалюта. Мільярдер Майкл Новограц говорить про біткоіни як символі змін на ринку інтернет валют. Він порівнює монету з віртуальним золотом і сховищем цінності.

Інвестор прогнозує вартість біткоіни до 10 тис. Доларів. І це станеться до серпня наступного року.

Я усвідомив наступне. Намічається великий приплив грошових коштів в сторону біткоіни. Я більш ніж упевнений: криптовалюта підніметься вище. Це справжнісінька манія. Всі ми задаємося питанням: як далеко це може зайти. Мене б не здивувало, якби після шести місяців ми побачили монету вартістю 10 тис. Доларів.

Фінансовий аналітик Том Лі пішов ще далі. Тепер він будує свої короткострокові плани з розрахунком ціни біткоіни до 25 тис. Доларів.

Віртуальна монета рухається до світового панування

За словами генерального директора Bitflyer, консервативні інвестори Японії почали переводити свої заощадження в біткоіни. Саме в цій країні сьогодні відбувається 61, 23 відсотка світових угод з криптовалюта. Це в два рази більше того ж показника в США.

Схожа ситуація і в Південній Кореї. Віртуальні монети в країні стали нормою. Генеральний директор південнокорейської кріптовалютной біржі вважає:

Інформація у нас передається досить швидко. Коли кілька людей інвестує в біткоіни, інші теж намагаються не відставати від тенденції. Починається величезний рух навколо цифрової валюти.

Попит на віртуальні монети зростає також завдяки появі офлайн-обмінників, сервісів персонального користування для інвесторів і трейдерів.Так, CoinoneBlocks - це offline біткоіни біржа в Південній Кореї. Тут клієнти можуть купувати монети не онлайн-методом, а через термінали і USB драйвери. Ці альтернативні способи, в свою чергу, збільшують попит на біткоіни.

Як ви вважаєте, чи може в найближчий рік біткоіни зробити стрибок до 25 тис. Доларів? Напишіть про це в коментарях до статті.