Новосибірська прокуратура не схвалила оплату пива криптовалюта

Новосибірський крафтового паб Bootleggers Pub & Shop, який оголосив про прийняття криптовалюта в липні, перестав приймати її після застереження від прокуратури, співробітники якої обгрунтували своє зауваження тим, що через біткоіни здійснюється фінансування тероризму.

За словами співзасновника крафтового пабу Олександра Русанова, після того, як було оголошено, що паб приймає криптовалюта, компанією зацікавилася прокуратура.

"Винесли офіційне застереження про непорушення закону РФ. Тобто ввічливо попросили такою системою не користуватися. Прокуратура і уряд РФ розглядає криптовалюта як джерело фінансування тероризму, тому, напевно, розвитку цієї валюти в Росії чекати не варто ", - повідомив він.

Прокурор розповів, що багато компаній відмовляються виконувати застереження і продовжують приймати криптовалюта.

"Такі компанії намагаються судитися. Судяться за статтями про шахрайство і" відмиванні "доходів. В принципі суд можна виграти, але у нас немає мети грати з вогнем, і ми застереженню пішли", - пояснив він .

Щоб уникнути проблем з законом, керівництво Bootleggers Craft Pub & Shop відмовилося від нововведення і паб повернувся до традиційних способів прийому оплати.