Провідний порно-сайт почав приймати біткоіни

Один з найбільших ресурсів в індустрії кіно і фото для дорослих porn. com почав приймати в якості оплати за свої послуги біткоіни. Природно, на ньому можна розплатитися і традиційними способами: кредиткою, електронними грошима або онлайн-чеками.

В тому, що в порно-індустрії почали приймати до оплати криптовалюта, мало нового, однак сайт porn. com є провідним серед подібних ресурсів в мережі, а значить він може істотно розширити аудиторію користувачів цифрових грошей, додавши їм популярності серед широкої громадськості. Переваги використання криптографічних монет для оплати послуг сексуального розваги очевидні. Як правило, багатьох людей зупиняє необхідність розплачуватися за такий контент своєї офіційної кредиткою, ніхто не хоче бути скомпрометований таким чином. Біткоіни в цьому плані пропонує відмінне рішення - анонімність.

Нещодавно проведені огляди показали, що більше 30% всього контенту в інтернеті відноситься до категорії порнографічних матеріалів. Щорічно сайти з подібним вмістом відвідує понад 450 млн осіб. При цьому не дивно, що відсоток чоловічої аудиторії, що користуються такими ресурсами, істотно перевершує жіночу.

Porn. com використовує в якості платіжної системи BitPay - найбільшу на сьогодні компанію подібного роду. У той же час в процессинговой фірмі серйозно ставляться до контролю за цілями платежів.Зокрема, політика компанії перешкоджає використанню їх послуг для оплати заборонених товарів або послуг. На яких умовах Porn. com і BitPay змогли домовитися поки не відомо.

Багато хто, ймовірно, згадають гучний фільм "Посередники", в якому розповідається історія зародження і зльоту онлайн платіжних систем саме завдяки порно-індустрії. Тепер, мабуть, навпаки, розваги для дорослих повинні надати відповідну послугу в поширенні в широкі маси любителів погарячіше криптовалюта і, зокрема, біткоіни.

CoinSpot