Графік криптовалюта біткоіни до долара

Зміст

 • 1 Графік біткоіни до долара: розстановка сил
 • 2 Графік біткоіни до долара: технічна картина
 • 3 Графік біткоіни до долара: два напрямки розвитку
  • 3. 1 Автор публікації
  • 3. 2 Олександра Оленева

Графік біткоіни до долара показав курс вище 5 тис. І ця подія була очікуваною.

Навесні і влітку графік демонстрував котирування поруч із заповітною позначкою 5 тис. Доларів, але лише в тестовому режимі. Тільки зараз, коли після китайського сюрпризу знадобилося зовсім небагато часу на переїзд капіталів з ринків Піднебесної на біржові площадки більш лояльних юрисдикцій, у інвесторів з'явилася впевненість, що біткоіни затребуваний і відмовлятися від нього ніхто не збирається.

Тепер вже шлях біткоіни до долара до рівня 6 тис. Знаходиться в межах досяжності.

Графік біткоіни до долара: розстановка сил

Максимальна відмітка, до якої дотягнувся курс біткоіни - 5846 доларів. Графік відображав більше, ніж впевнене зростання протягом всього дня прориву. Капіталізація першої криптовалюта набрала 3, 4 мільярди доларів США. Потім стався відскок біткоіни до 5300 доларів - зовсім ненадовго. Минуло вже більше доби як ціна торгується близько 5500, дивлячись на графік можна зробити висновок, що це рівень консолідації біткоіни.

Інвестиційний розклад на ринку такий, що близько 57% обсягу йде з японських бірж. За нею йдуть США і Південна Корея. Відстають Європа і Китай. П'ятірка найбільших бірж, що обробляють угоди в біткоіни:

 1. Bitfinex
 2. Bithumb
 3. Bitflyer
 4. Bitstamp
 5. GDAX

Перевантаження мережі біткоіни дещо збільшилася, близько 40 тис.непідтверджених транзакцій чекають своєї черги.

Графік біткоіни до долара: технічна картина

RSI - індекс відносної сили показує зону перекупленності. Stochastic розходиться з RSI в сигналах, вказуючи, що покупці швидше домінують. Ця розбіжність між індикаторами зі стандартними настройками помітно, якщо аналізувати денний графік біткоіни. Втім, осцилятори при трендовом ринку не найнадійніші показники, RSI і Stoch краще сигналізують про розворотів точках в напрямку домінуючою тенденції. Тим не менше 4-годинний графік однозначно демонструє дивергенцію, підтверджену слабким обсягом.

Якщо зазирнути не в графік, а в біржову книгу замовлень, можна побачити наростаючий опір для біткоіни на 5800-5900 доларів, далі розташована стіна продажу від 6 тис. До 6200. Аналогічно з відкладених замовлень видно, що підтримка розташовується на 5400- 5500 доларів.

З точки зору формування цінових коридорів історичний графік показує, що курс кілька разів тестує підтримку і опір. Прорив відбувається на 3-4 спробі. За часом консолідація триває вдвічі довше, імпульсного руху. Звичайно, це всього лише приблизні орієнтири, адже ринок не математика. У понеділок картина повинна прояснитися.

Графік біткоіни до долара: два напрямки розвитку

Бичачі настрої навряд чи проб'є 6 тис. З першого разу.

Швидше за курс біткоіни до долара відкотиться і залишиться нижче 6 тис. Набиратися сил. Але все більше інформації надходить в ЗМІ про плани великих інвесторів вкладатися в криптовалюта. Фінансові аналітики визнають - основні криптовалюта стійким класом активів. Тому середньострокова тенденція не викликає сумнівів - зростання курсу продовжиться.

Ведмежий сценарій в середньостроковій перспективі є менш імовірним, ніж up-тренд.

Корекція навряд чи буде значущою. Але, все ж не можна виключати і такий розклад. Якщо курс почне знижуватися до динамічної підтримки 5200, багато вкладників можуть запанікувати. Тоді курс, хоч і ненадовго, впаде нижче 5000.

Серед професійних учасників ринку достатньо фахівців, які вміють грати на короткострокових коливаннях. Фонди і досвідчені трейдери можуть провокувати, а також організовувати вигідні для себе цінові сценарії, особливо коли капіталізація активу обчислюється не в трильйони.

Як ви думаєте, біткоіни за тиждень протестує 6000 доларів? Напишіть свою думку в коментарях до статті.