Майбутнє питання масштабування біткоіни не визначене

Зміст

  • 1 Що чекає нас в майбутньому
  • 2 Дискусії всередині біткоіни спільноти
  • 3 Проти майбутнього з Segwit2x
    • 3. 1 Автор публікації
    • 3. 2 Анна Кавазян

біткоіни майбутнє досі є яблуком розбрату для двох протилежних таборів розробників програми. Вчора портал Bitcoin. org заявив, що проти другого етапу жорсткої розвилки Segwit2x і що засуджує дії компаній-розробників цього рішення. На кожній сторінці веб-сайту буде опубліковано оголошення про ризики, пов'язані з активацією додатки.

Що чекає нас в майбутньому

Громадянська війна в світі біткоіни досягла своєї кульмінації. Багато представників кріптовалютного спільноти воюють проти майбутнього hard fork, який планується в листопаді цього року.

Одинадцятого жовтня поточного року Bitcoin. org намір розмістити банер на кожній сторінці сайту. Майбутня публікація передбачає інформацію про те, що використання будь-якого сервісу, під час якого автоматично буде активуватися додаток Segwit2x, пов'язане з певними ризиками. У банерах також відобразиться інформація про кожну S2X компанії поіменно.

Необхідно, щоб кожен користувач був обізнаний про тих компаніях, які фактично ставлять під загрозу біткоіни депозити клієнтів. Ми закликаємо всі компанії роз'яснювати свої позиції шляхом публічних оголошень або у вигляді коментарів, розміщених на веб-сайті Bitcoin. org.

Дискусії всередині біткоіни спільноти

Перед прийняттям рішення про публікацію банерів в межах Bitcoin.org велися жваві суперечки. Кілька представників веб-сайту були проти таких дій.

Один із засновників протоколу "Кобра біткоіни" заявив, що він би червоним сигналом робив попередження про можливі ризики активації Segwit2x. Розробник вважає: активація цього рішення сама катастрофічна загроза для майбутнього системи біткоіни.

Професор, викладач інформатики та великий прихильник біткоіни Емін Гюн Сірер назвав засудження Bitcoin. org актом релігії.

Засудження? - запитує професор - Це як єресь, я вважаю. Чому я говорю мовою релігії? Тому що наукова мова покинув світ біткоіни вже давно.

Проти майбутнього з Segwit2x

Представники зазначеного веб-сайту зовсім недавно заявили, що не будуть називати майбутній результат листопадового hard fork біткоіни.

Нагадаємо, ще на початку серпня Theymos розмістив статтю на сайті Bitcoin Wiki, в якій заявляв, що Майнер не можуть управляти майбутнім криптовалюта. Але надання доступу до S2X-монетам прийнятно.

Наш сайт засуджує жорстку розвилку біткоіни, особливо Segwit2x. Але ми вважаємо, він прийнятний для компаній тільки в тих випадках, коли це не суперечить деяким правилам. Наприклад, можливий варіант, коли біткоіни і результат майбутнього Segwit почнуть існувати, як окремі криптовалюта - пояснюють представники веб-сайту.

Природно, після цього оголошення в біткоіни співтоваристві почався новий переполох. Одні були проти згаданої публікації, яку нині вважає абсурдною. А, наприклад, переважна більшість форуму Reddit r / bitcoin підтримує недавній пост сайту.

Theymos, який також є адміністратором зазначеного форуму, пояснив:

Ця публікація призначена для вже залучених в процес компаній і обізнаних користувачів.Більш детальна стаття передбачається для публікації в майбутньому (приблизно через тиждень). І вона націлена на широку аудиторію.

А яке майбутнє спільноти біткоіни передбачить ви? Напишіть про це в коментарях до статті.