Прогноз курсу біткоіни до долара на 2018 рік

Зміст:

  • 1 Вартість Bitcoin в 2018 році
  • 2 Забезпечений доларами BTC
  • 3 Післямова

Розвелося зараз цих прогнозистів - хоч греблю гати! Кожен псевдоаналітиків викочує результат своїх фінансових фантазій, анітрохи не турбуючись про їх достовірності - аби виконати замовлення на копірайтинг. По-хорошому, не завадило б спочатку показати свої здібності до аналізу ситуації, а потім вже говорити. З цього ми і почнемо. Ось посилання на нашу літню статтю, з приводу різкого падіння курсу Ефіру від 18. 07. 2017 - цитуємо:

... Тому той, хто зараз голосно плюється, розмірковуючи злити всі свої кріптосбереженія - до кінця 2017 року посипати голову попелом, дивлячись на курс 300-500 $ і ставлячи собі резонне питання: " ну чому я не купив Ефіріум в липні по 150?

Ефіріум 2017 курс

Навіть на хвилі паніки від сильного падіння ETH з 400 до 150 $, наші фахівці точно вказували майбутній розвиток ситуації. Ethereum дійсно зараз коштує близько 320 USD. І ті, хто прислухалися до наших слів - виявилися в хорошому плюсі. А тепер перейдемо до прогнозу ціни BTC на 2018 рік.

Вартість B itcoin в 2018 році

На момент написання статті біткоіни торгується по 6500 $ і тенденція йде в плюс, не рахуючи тимчасових невеликих відкатів. Два кроки вперед - крок назад. До початку 2018 якщо збережеться нинішня динаміка він дійде до 9000 доларів, після чого буде довгий (пару місяців) період зниження на 3000 $ в мінус. Навесні він прокинеться і швидко відігравши падіння перевищить психологічну планку в 10 000 вічнозелених.Влітку розпочнеться різке коливання курсу, що переходить в наступний плавне зростання всю осінь аж до 15 тис. USD, на кінець 2018 р

Що стосується тиску на біткоіни з боку Китаю - майте на увазі, що Китай НЕ забороняє біткойн і цифрові активи як такі. Китайські регулятори, по суті, припинили операції бірж - постачальників послуг централізованого метчінг, сприяють купівлі та продажу за допомогою автоматичного аукціонного процесу. Торговий обсяг криптовалюта в одному лише Китаї становив 15-30% глобального кріпторинка завдяки таким великим бірж, як OKCoin.

Забезпечений доларами BTC

Сенс криптовалюта якраз і полягає в тому, що вони нічим не забезпечені. Використана технологія робить дуже складним процес отримання кожної одиниці грошей. Причому чим більше одиниць вже випущено, тим складніше стає видобуток (Майнінг) наступної одиниці. І залежність ця геометрична. Це одночасно і гарантує безпеку. Підробити такі гроші неможливо, а чесним чином намайніть - це дуже дорого.

Виходить саморегульована система: якщо курс криптовалюта зростає по відношенню до матеріальних об'єктів, то Майні нові одиниці стає вигідно (витрати окупаються високим курсом валюти), при випуску нових одиниць курс знижується, і на якомусь етапі випуск нових одиниць перестає бути вигідним . До наступного зміни в курсі. І так в теорії до нескінченності, але в реальності можуть бути обмеження, ось як у біткоіни - в 21 млн. Одиниць.

Післямова

Технологія blockchain - це новий інтернет. Це ідея такого ж рівня, як інтернет. Але вона не встигла ще народитися, як центробанк сказав, що криптовалюта не можна випускати.Потім вони сказали, що їх не можна купувати, а тепер вони кажуть що тих, хто спробує їх купити, можуть посадити до в'язниці. Очевидно весь прогрес в цьому випадку піде за межі Росії, всі фахівці в області blockchain будуть змушені працювати в більш зручних юрисдикціях, що буде зовсім не вигідно владі.