Прогноз по криптовалюта tON GRAM від телеграм

Зміст:

  • 1 Фальшиві токени
  • 2 Ідеї Telegram на криптовалюта GRAM
  • 3 TON GRAM: прогноз ціни

криптовалюта Gram: чи можливий прогноз її популярності і попиту вже сьогодні ? Ще, як то кажуть, яєчко ICO проекту Telegram в гнізді, а вже маємо перший скандал з поки взагалі немає у вільному продажу токеном цього проекту, який отримав з легких рук команди Дурова тікет або назва GRAM.

Фальшиві токени

Справа в тому, що в середині грудня 2017 го з'явився в мережі фальшивий сайт нібито проекту Telegram, де шахраї виступили з пропозицією покупки перших трьох десятків тисяч GRAM за, які ніякі, але гроші і, причому в 5 тис. умовних американських одиниць, що аналогічно 283 тис. валюти в банкнотах російського банку. Але запам'ятаємо ці цифри, тому що вони стануть в нагоді трохи пізніше і ви зрозумієте потім для чого. Ось скан повідомлення про фальшивку:

Рис. 1. Скан повідомлення про координатах фальшивого сайту Telegram

Крім цього в повідомленні говориться, що йде пресейл проекту і до 1 лютого належить зібрати $ 30 млн. Також там йдеться і про технології платіжних каналів, призначеної для прискорення транзакцій і інші подробиці, почерпнуті з «Білої книги" проекту на унікальному блокчейне TON, начебто опублікованій трохи раніше Дурова.

Крім цього у шахраї поцупили інформацію про заплановане кількості токенов, а також схему їх розміщення:

  • всього нібито заплановано випустити 5 млрд. Токенов;
  • 44 відсотки з них заплановано продати;
  • 52 відсотки - це резерв;
  • 0, 15 долара - стартова ціна.

Все це в сукупності і вплинуло на те, що багато користувачів вважають це справжнім документом команди проекту і клюнули на цю "качку".

Причому наявність підробок підтвердив і сам власник, і создательTelegram, зробивши коментар в твіттері на питання одного з користувачів, чи є шахрайською новина про криптовалюта? На що він відповів, що є кілька підроблених ресурсів типу tgram. cc і попередив про збереження пильності.

Рис. 2. Повідомлення в твіттері з приводу фальшивих ресурсів проекту

Питання про підробки було поставлено через 15 хвилин після того, як Дуров розмістив в твіттері пост, що єдиним офіційним ресурсом Telegram служить портал telegram. org.

Рис. 3. Пост Дурова щодо офіційного ресурсу

Ідеї Telegram на криптовалюта GRAM

Розробники GRAM задумали не що інше, як зробити внутрішню інтеграцію месенджера на інноваційному блокчейне TON. Як вони стверджують, він покликаний бути третім за значенням після блокчейнов біткоіни, а також Ефіріума. TON - це ні що інше, як абревіатура фрази: Telegram Open Network. При цьому, блокчейн дозволяє отримати доступ до криптовалюта GRAM користувачам месенджера, число яких перевалило за одними даними позначку в дві сотні, а за іншими - в півтори сотні мільйонів чоловік.

Для тих, хто намірився прикупити токени GRAM буде цікаво дізнатися деякі ідеї, які в ньому закладені:

  1. ідея так званого легкого гаманця . Токен буде інтегрований в месенджер, який працює з мобільними пристроями, а це значить, що користувачам Telegram дуже зручно буде зберігати цей кріптоактів, причому в повній безпеці. Таким чином, з огляду на кількість тих, хто користується месенджером токен GRAM в перспективі, на думку розробників, стане найпоширенішим в світі;
  2. ідея кріптосообщества Telegram .Як правило, найактивніші послідовники криптовалюта, мають акаунти в Telegram завдяки тому, що месенджер є затятим прихильником анонімності. Через що був підданий нападкам з боку російських спецслужб, які виступили на його адресу зі звинуваченнями, що в Telegram використовується для комунікації терористами. Але це тільки стало приводом зростання популярності мессенджера у користувачів. Тому є всі передумови для створення особливого кріптосообщества Telegram;
  3. ідея екосистеми третього покоління . Якщо привести паралель з висловлюванням про Рим, то можна сказати так, що в кріптоіндустріі першим Римом був блокчейн біткоіни, другим - блокчейн Ефіріума, то блокчейн TON - це третій Рим, а четвертому Риму в кріптоіндустріі не бути.

TON GRAM: прогноз ціни

Надзвичайно важко здійснювати прогноз для нового токена, який, по-перше, ще до появи був дискредитований шахраями, по-друге, не з'явився, скажімо, так, в масовому продажі, і, в По-третє, невідомо проходить чи ні зараз його ICO.

Правда, то там, то сям, в мережі з'являються графіки його курсу, але, як правило, коли їх починаєш вивчати, з'ясовується, що це нібито графіки закритих продажів токена. На топових ресурсах інформації про GRAM чи ні взагалі або, як то кажуть, кіт наплакав.

Тому будемо вважати, що ціна, яка запропонована шахраями (це ті цифри, які ми пропонували запам'ятати спочатку), згідно з принципами вільного ринку є актуальною, т. Е. Є реальною вартістю цього кріптоактіва. Парадокс, та й годі! Отже, 30 тис. Токенов вони пропонували за $ 5 тис., Таким чином, одна кріптомонета коштує $ 0, 166. Що значно вище, ніж за даними такого ресурсу, як Cryptorate.ru:

Рис. 4. Інформація про курс

Якщо звернемося, як і пропонує Дуров до їх офіційного ресурсу, то там щодо проекту TON GRAM немає і в помині ніякої інформації.

Але з огляду на дуже високий інтерес (і як наслідок, попит) до цих токені, можна припустити серйозний сплеск вартості при їх офіційному релізі. Після чого ціна дещо знизиться і далі буде залежати від реальної корисності і зручності майбутньої криптовалюта.