Падіння вартості ворлдкойна загрожує реалізації водного проекту в Африці

Кілька тижнів тому ми повідомляли, що ворлдкойн-спільноті вдалося зібрати понад 10000 $ пожертвувань в однойменній криптовалюта для фінансування будівництва нової водної систем и в Африці. Однак зібрані кошти все ще знаходяться в руках одного з організаторів, і представники спільноти не в змозі використати гроші за призначенням. Буквально на днях вартість крітовалюти впала через проблеми з платіжним сервісом Scharmbeck, який передбачалося використовувати в якості майданчика для грошових операцій. А так як вся сума пожертвувань зберігалася на електронному гаманці спільноти в вордкойнах, то здається малоймовірним те, що ці кошти можуть тепер бути ефективно використані для підтримки водного проекту в Африці.

Вимоги водного проекту

Сьогодні вартість в доларах США суми ворлдкойнов і біткоіни зібраних для проекту еквівалента 5000 $. І хоча зараз це всього лише половина спочатку зібраної суми, це як і раніше досить велика сума грошових коштів, яка могла б послужити благій справі. Єдина проблема полягає в тому, що водний проект вже не може бути цим "справою". Спочатку планувалося спонсорство проекту, величина пожертвувань на який повинна бути 10 або більше тисяч доларів. Це дозволило б Фонду ворлдкойн отримати гарантоване визнання в якості єдиного спонсора нового водного проекту в Африці.За нинішньої вартості ворлдкойнов, співтовариство криптовалюта не може вважатися основним спонсором проекту будівництва водної системи в Африці. Падіння вартості зібраних спільнотою коштів нижче порога в 5000 доларів означає, що або Фонд ворлдкойн продовжить збір грошей на цей проект, або просто пожартувати гроші на інший, вже існуючий проект.

Волатильність цін на криптовалюта

Ситуація з благою ініціативою Фонду ворлдкойн наочно показує що криптовалюта все ще волатильні. Ціна на них знизилася більш ніж на 50% по "завершення" благодійного водного проекту для Африки, скоротивши в два рази суму зібраних коштів. І оскільки електронні валюти вкрай волатильні, то найбільш вірним рішенням буде негайна відправка зібраних коштів одержувачу, особливо якщо мова йде про благодійність. З такою ж проблемою, тільки в кращу сторону, зіткнулося і догкойн-спільнота, коли вартість цифрових грошей зібраних на підтримку команди бобслея Ямайки виросла в чотири рази по відношенню до долара.