Курс криптовалюта litecoin на піку зростання, капіталізація на рівні $ 3 млрд

Курс litecoin сьогодні підскочив відразу на 15, 61 пункту, зміцнившись до 58, 7 $. Ринкова капіталізація криптовалюта встановилася на рівні 3 мільярдів доларів.

У своєму зростанні сьогодні з 12 найбільших цифрових валют лідирує лайткоін. Жоден з представників ринку за останні 24 години не зафіксував двозначний підйом.

Litecoin почав рости ще в березні цього року, коли його вартість становила всього 4 долари. Весняний сплеск криптовалюта повторив ситуацію кінця 2013 року, коли ціна лайткоіна з низьких однозначних чисел піднялася вище 50 $ в листопаді 2013-го. Потім протягом 2014 року його падала, зупинившись на рівні 1, 29 долара в січні 2015 го.

Цифрова валюта, яка перебувала на шостому місці після Ripple в рейтингу найбільших, побила березневий рекорд біткоіни і ефіріума перестрибнувши з 3. 85 $ на початку весни до позначки 53, 60 $ в липні цього року.

Справа рук SegWit і Bitcoin Cash

Вперше litecoin перейшов 50-доларову позначку на початку серпня, коли був проведений hard fork. Причиною зростання стала сумісність альткоіна з біткоіни і його використання для хеджування ризиків від можливих втрат, пов'язаних з Bitcoin Cash.

Відомий BTC аналітик Туурі Деместр недавно описав лайткоін як біткоіни-страховку через здатність програмного забезпечення litecoin працювати з підтримкою додатки SegWit. Інвестор зауважив:

Збільшення обсягів продажів BCH, найімовірніше, призведе до сплеску ціни на альткоін.

Хоча важко пояснити різке зростання вартості LTC лише масовим розпродажем Bitcoin Cash, але почасові орієнтири аналізу Деместра збіглися з дійсністю. Курс альткоіна досяг висот протягом останнього тижня і саме тоді, коли BCH значно втратив у ціні, впавши з 1, 000 $ до 640.

Розпродаж біткоіни кеш привернула увагу китайських і південнокорейських інвесторів. Адже на азіатському ринку діє дві найбільші біржі BCH. Аналіз показав: попит на лайткоін за серпень виріс шаленими темпами на обох біржах, тому що інвестори переходили на litecoin, ефір і біткоіни.

Інший ключовий фактор горизонтальної лінії тренда альткоіна - активація SegWit в мережі BTC. Додаток розробників Bitcoin Core, створене для масштабування мережі біткоіни, було прийнято компанією лайткоін 4 липня цього року.

Це сміливе дію LTC спонукало біткоіни-спільнота активувати додаток і в їх мережі.

Взаємозв'язок двох криптовалюта

Взаємозв'язок мережі біткоіни з лайткоіном - ще один фактор, який грає життєво важливу роль в підтримці висхідного тренда LTC. З SegWit, що живе одночасно в двох мережах; взаємні СВОП-угоди стали можливими завдяки каналам крос-продажів в блокчейнах криптовалюта.

Автор програмного забезпечення litecoin і керівник групи розробників Lightning Чарлі Лі, підкреслив важливість транзакційних свопів між двома мережами на основі рішення SegWit.

Іншим фактором, що сприяє підвищенню ціни криптовалюта - співпраця з компанією BitGo. Це постачальник послуг із забезпечення безпеки транзакцій, що працює з найбільшими біржами.

Рішення BitGo співпрацювати з криптовалюта і надавати послуги із забезпечення безпеки LTC-орієнтованим торговим майданчикам - це важливий крок для індустрії лайткоін - заявляє Чарлі Лі.

А що ви думаєте про зростання ціни на litecoin і про майбутнє криптовалюта? Розкажіть про це в коментарях до статті.