Єврокомісія вивчає нефінансові застосування блокчейна

Європейська комісія (ЄК ) запускає проект дослідження блокчейна, орієнтований на нефінансові застосування цієї технології.

Під керівництвом двох органів ЄК: Генерального директорату з внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва, МСП та Об'єднаного дослідницького центру ініціатива "Blockchain4EU: Блокчейн для промислового перетворення" буде реалізована до лютого 2018 року.

Мета проекту - "ідентифікувати, обговорювати і повідомляти" області, в яких існуючі і виникають додатки на базі блокчейна можуть трансформувати промислові підприємства Євросоюзу.

ЄК має намір "досліджувати майбутні соціально-технічні сценарії виробництва, розподілу і використання", вивчаючи вигоди і ризики, пов'язані із застосуванням технології розподілених реєстрів на прикладі її використання в малому і середньому бізнесі.

Діяльність Об'єднаного дослідницького центру зосереджена на аналізі та прогнозуванні робочого процесу на місцях, включаючи розробників, соціальних і економічних дослідників, підприємців, представників робочого середовища, юристів і політиків на місцевому та національному рівнях.

На початку місяця ЕК оголосила про виділення бюджету в розмірі 500 000 євро для масштабного пілотного проекту, спрямованого на поліпшення інституційних знань про блокчейне.