Європейське агентство по iT-системам вивчає блокчейн за круглим столом

Під час недавнього галузевого події агентство ЄС зосередилося на функціональної сумісності IT-систем, торкнувшись й тему блокчейн.

Агентство Eu-LISA, утворене в 2013 році з метою сприяння членам Європейського союзу в обміні інформацією, провело 8 червня круглий стіл, в ході якого дізналося від групи компаній про їхню роботу по сумісності систем.

Тема сумісності IT-систем в сучасному світі прямо закликає до застосування блокчейна. І хоча eu-LISA поки зайнято збором інформації, ця подія заслуговує на увагу, з огляду на роль агентства в запуску інформаційних систем по всьому ЄС.

Агентство повідомило в своєму випуску:

"Accenture, SAP, Guardtime, Augmentiq і SAS надали цікаві матеріали в своїх презентаціях, розповідаючи про експеримент, пов'язаному з впровадженням операційної та архітектурної сумісності, включаючи технологію блокчейн, а також, розглянувши питання якості даних і аналітики ".

Подія відбуваються в умовах, коли ЄС займається вивченням потенційних заявок на застосування блокчейн, т. К. Питання безпосередньо стосуються управління і контролю над економічним блоком.

Європейська комісія активно фінансує дослідження в цій області. Наприклад, в квітні витрачено в 500 тис. Євро для підтримки пілотного проекту "обсерваторія", через яку офіційні особи та представники держав-членів ЄС можуть обмінюватися інформацією.

У той же час, офіційні особи ЄС в минулому році активно виступали за посилення нагляду за діяльністю в сфері цифрових валют, побоюючись "псевдонімного" характеру технології.

Хочете більше новин? Facebook. Швидше за всіх? Telegram і Twitter. Підписуйтесь!