Домен bitcoinWallet. com проданий за 250 000 $

Доменне ім'я BitcoinWallet. com продано Алексу Чарфену - підприємцю з Остіна, штат Техас, за 250 000 $. Ніко Юнтс - медіа консультант, біткоіни-інвестор і колишній власник домену оголосив про це в своєму твіттері 5 січня. |

Юнтс, який відмовився коментувати обставини продажу, також заявив про те, що він готовий продати домен BitcoinWallets. com за аналогічну суму. Цей актив був частиною інвестиційного портфоліо NeverLoseVision. com, компанії працює зі стартапами і інвестує в доменні імена.

Хто такий Алекс Чарфен?

Алекс - підприємець і автор цілого ряду книг і різних публікацій, також заснував разом зі своєю дружиною Кеді Інститут Чарфена. Ще він є відомим оратором, який вибудував свою кар'єру на історії власного відродження. У 90-х працював в міжнародному фінансовому конгломераті, але прогорів на інвестиціях в нерухомість, втративши всі свої статки в ході наступних рецесії і фінансового колапсу.

Але незважаючи на це, Чарфен компанія збанкрутувала, не опустив руки і вирішив використовувати отриманий досвід собі ж на користь. Він відкрив Distressed Property Institute і запропонував ріелторам пройти курси підвищення кваліфікації. В наслідок був заснований Інститут Чарфена, де були відкриті різні освітні програми. У 2013 році прибуток компанії склав 10. 8 млн $.

Майбутнє Bitcoinwallet. com

Алекс не розкрив пресі своїх планів щодо веб-сайту, але якщо він вирішить запустити новий сервіс біткоіни-гаманців, йому доведеться зіткнутися з серйозною конкуренцією.Головні з них - це Blockchain, який нещодавно перейшов позначку в 1 млн користувачів, і Coinbase, який залучив інвестицій на 25 млн $.

Проте, біткоіни-ринок продовжує рости, і попит на прості у вжитку і спеціалізовані гаманці збережеться, а це значить, що інвестиції в цю сферу можуть обернутися непоганими дивідендами.

Джерело