Розробники drivechain провели першу нараду щодо майбутнього sidechain проекту

У той час як інші пропозиції по sidechain, схоже, стикаються з перешкодами, Drivechain переходить від слів до справи.

Розрізнена група розробників, що стоїть за проектом з відкритим вихідним кодом, вперше зібралася на минулому тижні для того, щоб організувати розробку пропозиції щодо оновлення біткоіни блокчейна за допомогою нової технології, яка може підвищити його функціональність.

Хоча Drivechain як і раніше вимагає поновлення на рівні протоколу, він став улюбленим пропозицією по sidechain серед багатьох розробників біткоіни - за свою (передбачувану) здатність пов'язувати безліч блокчейнов і за можливість тестування нових функцій (наприклад, MimbleWimble для анонімних транзакцій - з реальним біткоіни, але до інтеграції в біткоіни мережу).

Під час зустрічі минулого тижня деякі з учасників проекту, в тому числі винахідник Drivechain Пол Шторк, розробник псевдонімів CryptAxe і учасник Bitcoin Core Кріс Стюарт, а також керівник проекту Джеймс Дрейзенер з BitPay обговорили документи, підготовлені Стюартом і шторки, і накидали можливі технічні деталі Drivechain.

Хоча Шторк, Стюарт та інші розробники вже вносять свій внесок в проект Drivechain, тепер вони офіційно зібралися разом для об'єднання всіх ресурсів. Шторк опублікував документацію з описом процесу роботи Drivechain, а Стюарт зробив пропозицію щодо поліпшення біткоіни (BIP).

Описуючи зустріч, Стюарт сказав: "Ми обговорили плюси і мінуси різних пропозицій".

Далі він пояснив, що потрібно вирішити два питання для реалізації sidechain: 1) як повинні добуватися бічні ланцюга по відношенню до основної; 2) як гроші повинні переміщатися з бічного ланцюга назад в біткоіни блокчейн, коли користувачі захочуть цього.

Таким чином, оптимальне рішення по цим технічним елементам, можливо, є найскладнішою частиною реалізації поновлення.

Але розробники Drivechain налаштовані рішуче, і тепер мають намір організувати щотижневі наради, в т. Ч. Запрошуючи і інших розробників - як для участі, так і для слухань.

Хоча зустрічі і будуть кроком вперед для проекту Drivechain, результати обговорень необов'язково можуть бути остаточними, т. К. Розробники будуть запитувати відгуки від більш широкого спільноти розробників.

І це є важливим фактором, оскільки Drivechain залишається спірною ідеєю, а деякі btc розробники побоюються, що він може негативно вплинути на основну блокчейн мережу. Також є і ті, хто байдуже ставиться до цієї технології.

Хочете більше новин? Facebook . Швидше за всіх? Telegram і Twitter . Підписуйтесь!