ЦБ Франції попереджає про нестабільність біткоіни

Слідом за своїми китайськими колегами офіційні особи з Центрального банку Франції також виступили попередженням користувачам біткоіни про наявність в торгівлі криптовалюта вкрай високих ризиків.

У четвер центральний банк Франції попередив про істотну непередбачуваності курсу біткоіни і про можливі складнощі виведення цифрових монет в реальні гроші. Інформ агенство Reuters повідомило, що попередження так само стосується анонімності: банк вказав, що анонімність і відсутність регулювання біткоіни робить його доступним для відмивання грошей і навіть для підтримки тероризму.

Ризикові інвестиції?

Банк підкреслив, що біткоіни ще не є заслуговує довіру об'єктом інвестицій. Хоча він не є загрозою стабільності фінансової системи, але, що важливо, криптовалюта несе ризики для її інвесторів. Дане попередження йде в унісон із заявою колишнього голови Федерального резерву США Алана Грінспена, зробленому в інтерв'ю Bloomberg, про те що ризики, які біткоіни тягне за собою для приватних інвестицій, величезні через відсутність внутрішньої вартості криптовалюта.

Банк Франції також торкнувся питання біржових угод, попередивши про небезпеку гри на курсі біткоіни для інвесторів, т. К. Масштабні торги можуть привести до падіння попиту на віртуальні гроші та їх потенційному обвалу.Досить вагомий аргумент, підтримуваний багатьма прихильниками біктоіна. Вони також розглядають накопичення і масштабні торги в числі головних загроз розвитку здорової біткоіни-економіки.

Інтернет комерція

Цікаво, що ЦБ Франції також попередив рітейлерів постачальників послуг, що приймають оплату в біткоіни, про можливі складнощі виведення цифрових монет в реальні гроші. Це можливо найважливіша частина заяви, так як вона безпосередньо зачіпає можливості інтернет бізнесу, що підтримують постійний ріст вартості біткоіни.

Важливо зауважити, що Європейська комісія ще не сформувала своєї твердої позиції в відношення біткоіни. Комісія наполягає на введенні платежів для всіх, хто користується віртуальної валюти в легальних цілях, але це в корені безглуздо, так як вже застосовується до "звичайним" грошей.

Джерело coindesk. com