BTC-е звинувачує в затримках платежів нову грошову політику США

Біржа BTC-e повідомила клієнтів про можливі затримки з зарахуванням коштів у доларах на торгівельні рахунки. Затримки можуть становити від однієї до двох тижнів. Біржа звинувачує в затримках американські банки.

В повідомленні від 28 травня, яке розмістила підтримка BTC-е, вони звинуватили в затримках доларових платежів "нову американську політику". Біржа не назвала причини посилення політики американських банків-посередників. BTC-e також не стала згадувати назви фінансових структур, які затримують гроші користувачів.

Біржа BTC-e є однією з основних кріптовалютних бірж в світі. На біржі відбувається близько 5% -7% всіх обмінних цифрових операцій. BTC-e дуже популярний у російськомовної частини біткойн-спільноти, також біржа доступна для китайської та англомовній частині.

В цьому році біржі довелося зіткнутися з цілим рядом проблем. У січні 2015 року процесинговий сервіс EgoPay зупинив всі платежі без попереднього повідомлення і пояснення причин. У BTC-e в гаманці на EgoPay зберігалося близько $ 80 тисяч.

В кінці березня 2015 року користувачі BTC-e поскаржилися на те, що з рахунку на біржі не можна вивести кошти. Деякі експерти визнали, що співробітники біржі намагаються запобігти виведенню біткойнов, вкрадених з розірваної торгового майданчика Evolution. Цей "чорний ринок" зник з даркнета 17 березня - і разом з ним зникли $ 17 млн, що належали його користувачам.

В квітні 2015 року деякі клієнти біржі BTC-e піддалися фішинговою атаці.Біржа закликала користувачів до пильності і порадила не вводити свої особисті дані на сайті, який відкривається по "непідтвердженою посиланням"

Повідомлення від команди ВТС-е:

Шановні учасники біржі BTC-e. com!

Увага! Всіх хто відправляє нам wire transfer в usd і намагається вивести usd через wire transfer попереджаємо, що можливі затримки до 1-2 тижнів через нову посиленої політики американських кореспондентських банків щодо платіжних інститутів.

З повагою, підтримка btc-e. com

Джерело


29. 05. 2015
Матеріал надав: Alex03