Фонд blockchain Capital залучив $ 7 млн ​​і буде далі підтримувати біктоін-стартапи

Інвестиційний фонд Blockchain Capital залучив $ 7 млн. У вторинному інвестиційному раунді. Компанія, раніше відома як Crypto Currency Partners, яку очолює голова Bitcoin Foundation Броком Пірсом, проінвестувала більше $ 1, 2 млн. В 29 кріптовалютних стартапів, серед яких Blockstream, Coinbase, Ripple Labs і Xapo.

Цікаво, що компанія провела ребрендинг, перейменувавшись в Blockchain Capital, саме в той момент, коли став проявлятися явний інтерес з боку великого бізнесу до технології ланцюжка блоків (blockchain), яка лежить в основі біткоіни.

Партнер компанії Барт Стівенс, в розмові з Coindesk розповів, що ребрендинг був проведений з метою точніше показати напрямок компанії на ринку і більше відповідати сьогоднішнім трендам:

Ми зрозуміли, що саме біткоіни - досить вузьке спрямування, щоб концентрувати на ньому всю свою увагу. Ми бачимо більше перспектив у його базової технології ланцюжка блоків, яка дозволяє здійснювати передачу будь-яких видів цифрових активів: від цінних паперів до права власності на автомобіль або нерухомість.

В рамках розширення інвестиційної діяльності Blockchain Capital планує відкрити паралельний фонд на AngelList, який також братиме участь у фінансуванні компаній, які входять в її портфель.

Також компанією офіційно було оголошено про включення до складу консультаційної ради директора Royal Bank of Scotland Елісон Девіс.До цього вона складалася в раді директорів Barclays Global Investments, First Data, Xoom і деяких інших фінансових компаній.

В компанії відзначили, що будуть прагнути залучити ще $ 3 млн. Для закриття другого раунду фінансування.

біткоіни на першому місці

Незважаючи на наголос на слово "блокчейн" в новій назві компанії, керівництво Blockchain Capital і їх партнери як і раніше впевнені, що сам біткоіни виросте в найбільшу і важливу розподілену базу даних, що дозволяє здійснювати платежі . Як зазначив Стівенс:

Нас часто запитують щодо інших блокчейнов або якихось конкретних альткоінов, але поки, крім протоколу Ripple, ми не бачимо конкурентів. На наш погляд, протокол біткоіни тут беззаперечний лідер ... Передові підприємці працюють з біткоіни, вони не відкривають dogecoin-компанії.

Стівенс зазначив, що компанія буде прагнути інвестувати в стартапи, орієнтовані на використання біткоіни в якості валюти. При цьому фірма планує брати участь, як в початкових, так і в наступних раундах фінансування.

нефінансових застосування

В компанії відзначили, що в найближчі 2-5 років інвестиції будуть направлятися, також в стартапи, які впроваджують технологію ланцюжка блоків в фінансові сервіси.

"Для нас термін blockchain є цілий шар інфраструктури по обміну цінностями, як, наприклад, TCP / IP дозволять обмінюватися даними по інтернету. Ці цінності можуть являти собою будь-яку форму цифрових активів", - зазначив Стівенс.

На його думку, база користувачів продуктів, побудованих на технології ланцюжка блоків, з часом досягне 100 млн. Або навіть 1 млрд. Чоловік або організацій. Він каже, що перша хвиля користувачів біткоіни багато в чому була налаштована проти банків і органів влади, і такі користувачі вже без проблем користуються біткоіни, так як знайшли в ньому те, що їм потрібно.Головне питання в тому, як тепер вивести біткоіни в великі маси.

via CoinDesk