Конференція bitcoin conference Russia пройде в Москві 2 квітня

Заборона і блокування тематичних сайтів Роскомнадзором, падіння курсу і атаки на сервіси для Майнінг і біткоіни-біржі сприяли тому, що в 2015 році індустрія розвитку криптовалюта в Росії прийняла дещо інший оборот.

Зважаючи на це профільна конференція Bitcoin conference Russia , яка завжди висвітлює актуальні новини галузі, змінює формат проведення заходу, щоб адаптуватися до ситуації, що склалася.

Так, друга конференція Bitcoin conference Russia стане форумом, щоб почути всіх і кожного, а також зрозуміти і визначити майбутнє криптовалюта в Росії. Організатори мають намір створити простір, в якому люди не тільки отримають всю необхідну інформацію, а й зможуть обговорити проблеми галузі і знайти шляхи їх вирішення.

Структура заходи:

  • юридичний блок - будуть говорити юристи, банкіри, фінансисти про те, що відбувається з криптовалюта в Росії і чому така ситуація має місце бути;
  • політичний блок - до дискусії запрошені політики, чиновники, представників державний структур для побудови ефективного діалогу з учасниками ринку.

Bitcoin conference Russia стане майданчиком, на якій пройде обговорення майбутнього криптовалюта між тими, хто його створює. Тільки тут говоримо про самих палаючих топіках - і ніякої "води".

Що будемо обговорювати?

  • закони, що забороняють криптовалюта в РФ: міф чи реальність?
  • блокування web-ресурсів, присвячених криптовалюта: навіщо і кому це вигідно?
  • хакерство, зломи і несумлінні партнери: як же не бути обдуреним?
  • real-story компаній, які борються за право працювати з Bitcoin в РФ.

Також для всіх бажаючих буде можлива безкоштовна юридична консультація.

Зверніть увагу, що знижені ціни на участь - 3000 і 5000 рублів, в залежності від дати купівлі квитка, - для того, щоб всі бажаючі змогли прийти послухати експертів і задати їм свої питання.

Організатори запрошують до участі в форумі спікерів, спонсорів, партнерів та відвідувачів для проведення відкритого діалогу в рамках заходу.

Майбутнє криптовалюта в Росії буде відомо вже 2 квітня. Приєднуйтесь до Bitcoin conference. Moscow!