Аргентинський Центробанк попереджає про ризики криптовалюта

на думку багатьох фахівців, цифрові валюти мають велику перспективу розвитку в Південній Америці, проте центральний банк Аргентини попереджає про небезпеку, пов'язану з використанням цифрових валют, великих з яких є біткоіни.

В своєму попередженні вони посилаються на проблеми, які вже давно обговорюються центральними банками. Цифрова валюта не підкріплена будь-якої центральною владою і як така не вважається платіжним засобом.

Не дивлячись на це, продавці все ще дуже зацікавлені у перевагах, які відкриває біткоіни, в числі яких відсутність комісій, значно знижують прибуток, і відсутність посередників при здійсненні транзакцій.

Так само банк не був оригінальним у своєму попередженні і, само собою, згадав про кримінальні аспекти використання цифрових валют. Тут підкреслюється можливість використання цифрових валют для фінансування злочинної діяльності та відмивання грошей.

Попередження також згадує історію волатильності цифрових валют, що досить іронічно, враховуючи волатильність самих аргентинських песо.

Інфляція національної валюти, за деякими оцінками, досягла ста відсотків, що робить біткоіни привабливим рішенням для багатьох громадян в країні.

Однак, справедливості заради, треба відзначити, що борг центрального банку - захищати національну валюту.

Список країн, які випустили попередження про біткоіни і їх позиції щодо цифрових валют, можна подивитися на BitLegal.