SpectroCoin конвертує Bitcoin в 25 країнах Європи та Центральної Азії

Генеральний директор spectroCoin Вітаутас Kaралевічус порівняв нову послугу своїй компанії з традиційними пропозиціями грошових переказів, підкресливши, що його компанія має намір надавати їх в своєму регіоні на позабанківському рівні. Moскевічус, провідний співробітник компанії, пояснив, що SpectroCoin відчуває що їх останні пропозиції вирішують нагальну потребу ринку в багатьох цільових областях економіки.
Moскевічус сказав: "У деяких країнах кріптовалютние переклади не так затребувані, але в Росії, Казахстані, Киргизстані, Білорусі, Вірменії та ще в багатьох країнах, це дуже корисний сервіс, тому що є багато не охоплених банківськими послугами клієнтів, і банківська інфраструктура не так розвинена, як, скажімо, в Європі. Компанія може реально використовувати Bitcoin як метод для перекладу ".
Зняття готівки тепер доступно в таких країнах, як Болгарія, Греція, Угорщина, Польща, Португалія та Іспанія, а також в Швейцарії, Туреччини та України. SpectroCoin стягує комісію 4, 5% при конвертації, з мінімальною платою € 3, 7 (приблизно 0, 0123 BTC). Moскевічус пояснив, що в той час, як переклади в Bitcoin у SpectroCoin недешеві, вони, швидше за все, знайдуть свою аудиторію в тій частині світу, де за переказ грошей як і раніше беруть високу комісію.
"Як користувач, я отримую біткойни від людини за кордоном. Я конвертує їх в готівку в межах своєї країни. Я думаю, що це дуже корисний сервіс для людей, які не мають банківських рахунків або там, де банківська структура не розвинена", сказав він."Користувач може зняти гроші в одному з партнерських банків компанії, фінансових установах або поштовому відділенні. На деяких ринках компанія має прямі договори з партнерами, в той час як в інших вона використовує посередників.
" Ми трохи дорожче, ніж інші сервіси, які працюють через банківський переказ, але ми набагато швидше ", пояснив Moскевічус." Таким чином, якщо користувачеві біткойни потрібні в той же день, ми можемо дуже легко надати цю послугу. Це наш цільовий ринок, клієнти, які потребують швидкості. Продаж Bitcoin і зняття готівки займає багато часу, так що це трохи інша модель ".
Проте, додав він, SpectroCoin працює над поліпшенням всіх своїх послуг, конкуренція на європейському ринку посилилася після входу Bitcoin-важкоатлетів з США - BitPay і Coinbase. SpectroCoin також зіткнувся з критикою з боку деяких учасників ринку за підозрою в застосуванні антиконкурентної ринкової стратегії.
Джерело
Матеріал надав: Alex03