Південна Корея знизить вимоги до кріптовалютним компаніям

Уряд Південної Кореї працює над зниженням вимог до акціонерного капіталу для компаній, що пропонують послуги з обміну іноземної валюти, включаючи тих, хто використовує криптовалюта для грошових переказів. Зміна покликане "стимулювати ринок обміну іноземної валюти".

Згідно з рішенням Міністерства стратегії і фінансів Південної Кореї, з 18 липня мінімальні вимоги до капіталу будуть знижені з 2 млрд он до 1 млрд вон (приблизно $ 900 000 на момент публікації).

Вимога про 2 млрд он зазначено в переглянутому Законі про операції з іноземною валютою, який міністерство докладно виклав в лютому. Мета переглянутого акта полягає в тому, щоб забезпечити стандарти для невеликих компаній, що пропонують послуги з міжнародних переказів. Однак цей законопроект зазнав серйозної критики, оскільки 2 млрд он вважаються величезною сумою для більшості дрібних компаній.

Оскільки закон стосується валютних переказів, він зачіпає тільки постачальників послуг по переказам біткоіни, згідно провідною південнокорейської кріптовалютной компанії Coinplug. Ці компанії включені в закон, оскільки вони приймають корейські вони і доставляють кошти в біткоіни на потрібну адресу.

Coinplug також підтвердила, що зараз статутний капітал компаній, що займаються перекладами криптовалюта, повинен бути на суму 2 млрд вон, який, як очікується, буде знижений до 1 млрд вон. Однак, за словами представників компанії, Coinplug не підпадає під дію нового закону, оскільки і так виконує всі вимоги чинного.В цілому, компанія вважає, що більш низькі вимоги до акціонерного капіталу, швидше за все, привернуть на ринок більше компаній, що займаються Фінтех і криптовалюта.

Найбільша перевага перекладів в біткоіни - швидкість і все ще низькі комісії. Зазвичай для валютних переказів банки використовують SWIFT, яка займає від двох до трьох днів і може коштувати до 6% від загального обсягу переказів. Крім того, щорічно комерційні банки забирають близько 500 млрд вон в якості комісійних. Навпаки, грошові перекази в біткоіни можуть бути здійснені в той же день приблизно за 1% комісії.

Корейський геть вважається четвертою з найбільш продаваних валют на ринку біткоіни. На початку 2017 року генеральний директор біржі біткоіни Korbit Тоні Лю (Tony Lyu) розповів про зростаючу популярність використання біткоіни для міжнародних грошових переказів в Південній Кореї.

"Компанії, які отримують грошові перекази, також використовують біткоіни в своїх послугах. Таким чином, багато клієнтів в Кореї використовують біткоіни і отримують вигоду, навіть не усвідомлюючи цього", - сказав він.