Південна Корея введе правила регулювання криптовалюта

В 2016 році Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSC) створила цільову групу з метою розробки нормативної бази для компаній і користувачів біткоіни з метою ведення правил в 2017 році.

У зв'язку з тим, що в 2017 році Південна Корея фігурує серед найбільших в світі ринків обміну біткоіни, уряд країни має намір регулювати використання криптовалюта.

Як передає місцеве південнокорейське видання Korea Herald, депутат і член правлячої Демократичної партії країни Парк Йонг Джин (Park Yong-jin) в липні надасть уряду проект внесення поправок до існуючих законів, що формують нормативну базу для цифрових валют .

Зокрема, мова йде про зміну Закону про електронні фінансові транзакції, завдяки яким для перевірки кріптовалютних транзакцій будуть затверджені регулювальні органи. Фактично це означає, що трейдери та кріптовалютние компанії будуть перебувати під наглядом уряду Південної Кореї.

Представляючи проект, депутат вказав на "відсутність державного захисту, яка гарантує цінність цифрової валюти", пославшись на необхідність усунення "непояснимості цифровий валюти" і "хаосу в національній економіці, пов'язаного з міхуром на кріптовалютном ринку" .

Кріптовалютний скептик, Парк порівняв ціни на криптовалюта в цьому році з історією тюльпанової міхура в Голландії XVII століття.

Політик також пропонує переглянути закони про доходи і корпоративному податок, які дозволили б фінансовим органам обмежити випадки ухилення від сплати податків компанії, що здійснюють операції з цифровою валютою.