Skrill провела дослідження про Bitcoin в роздробі

Дослідження, проведене минулої середи Skrill, показало, що більшість онлайн-покупців відмовляються від покупки по безлічі причин, головна з яких - незручності при оплаті. За підсумками дослідження один з чотирьох покупців кине покупку, якщо продавець не запропонує кращий для нього спосіб оплати. З 2000 респондентів 38% сказали, що відмовляться від покупки, якщо будуть змушені зареєструватися на сайті. 32% заявили, що якщо сайт запитує надто багато інформації, вони також не вчинять свою покупку через недовіру до безпеки веб-сайту. Переважний спосіб оплати був одним з найбільш важливих частин дослідження, його відсутність призвело до відмови від покупки 25% покупців.
Шанталь Вілліс, віце-президент по електронній комерції в Skrill, висловив свою думку з теми дослідження:
"Наші дані показують, що в той час, коли підприємства вкладають величезні суми для залучення клієнтів до точки прийняття рішення про покупку, вони ризикують не завершити продаж, якщо приймають платежі тільки по карті. вони повинні гарантувати споживачам різні варіанти оплати; споживачам потрібна альтернатива. з огляду на, що інтернет-магазини залучають клієнтів з будь-якої точки світу, пропозиція широкого спектру варіантів оплати має вирішальне значення "
Цифрові валюти, такі як Bitcoin, могли б стати кращим способом оплати, але дослідження показало наявність великих недоліків в цифрових платежах для інтернет-магазинів.Рітейлери повинні мати безліч варіантів оплати - або продовжувати працювати по-старому і бути під постійною загрозою втрати бізнесу. Клієнт завжди правий це просто і ясно. Якщо компанія не дозволяє споживачу платити так, як йому зручно, клієнт може легко витратити свої гроші в іншому місці. Якщо рітейлери відмовляються приймати Bitcoin, їм доведеться зціпити зуби і знизити комісії для інших методів оплати.
Вілліс також зазначає: "Є різні варіанти оплати. Якщо компанії хочуть бути конкурентоспроможними і утримувати клієнтів, вони повинні диверсифікувати операції з платіжними системами, навіть якщо це означає впровадження цифрових платежів, які вони не до кінця розуміють."
Джерело
Матеріал надав: Alex03