Російська reGa Risk буде страхувати гаджети, дрони і здоров'я людей

Російська Фінтех-компанія ReGa Risk Sharing, яка розробила платформу для страхування тварин, має намір почати страхувати гаджети, дрони і здоров'я людей.

Найближчим часом будуть запущені страхові послуги на базі блокчейна: Rega Gadget Protection (для гаджетів), який дозволить застрахувати мобільні пристрої на випадок їх поломки, і Drone Insurance (для дронів), об'єктом страхування якого будуть не тільки дрони, а й товари, що доставляються з їх допомогою.

Уже розроблений прототип для ОС Android, який приймає до страхування тільки мобільні телефони не старше трьох років. Проект планує залучити фінансування шляхом краудсейла токенов Risk Sharing Token, які будуть побудовані на протоколі Bancor.

В рамках першого етапу краудсейла Rega Risk планує залучити не менше 7000 ETH на розвиток блокчейн-платформи зі страхування домашніх тварин і для її виведення на ринки США і Євросоюзу.

Згідно дорожній карті проекту, в планах компанії - страхування здоров'я людини. Для оцінки ризиків про стан здоров'я розробники будуть використовувати дані, отримані за допомогою "розумних годин", фітнес-трекерів і інших гаджетів і програм, що дозволяють відстежити функціонування організму людини.