Ripple Labs отримали фінансування $ 28 мільйонів від чиказької біржі і компанії Seagate

Дейв Мортон, старший віце-президент з фінансів Seagate Technology:

"Управління фінансами і ланцюжками поставок для однієї з найбільших в світі технологічних компаній дає нам унікальну можливість виявити слабкі місця. Ми бачимо можливості знизити витрати за перерахування грошей, створити прозорість і збільшити оборотний капітал "

Румі Моралес, виконавчий директор інвестиційної групи CME Group, доповнив:

"Ripple трансформує глобальну архітектуру, і ця платіжна система все частіше використовується на фінансових ринках.Приєднання до цього раунду фінансування є ще одним прикладом того, як ми інвестуємо в технології, які впливають на нашу промисловість "
Ripple Labs вже співпрацює з декількома фінансовими установами, в тому числі системою для платежів Earthport, банком Fidor, Cross River Bank і банком CBW.

минулого місяця Ripple Labs відкрили свої перші офіси для Азіатсько-Тихоокеанського регіону в Сіднеї, Австралія. Вони найняли ветерана індустрії Діліпа Рао, щоб посилити позиції компанії в регіоні. Китайці IDG Ventures, які першими інвестували в Baidu, Tencent , Xiaomi і CreditEasel, допоможуть Ripple Labs вирости на китайському ринку. Китай є осередком активності цифровий валюти, тут багато бірж і майнінгових компаній. Лі Фен з IDG Capital Ventures приєднається до ради директорів Ripple.

Джерело