Річард Бренсон збере біткоіни-еліту на приватному острові

Підприємець-мільярдер Річард Бренсон в кінці травня збере на своєму острові "найвидатніші вчені кріптовалютного простору" в рамках триденної конференції Block Chain Summt, повідомляє CoinDesk.

Захід проходитиме з 25 по 28 травня на острові Некер в архіпелазі Британських Віргінських островів. Очікуються виступи від керівників провідних біткоіни-компаній і підприємців. Модераторами дискусій виступлять президент Інституту Свободи і Демократії Хернандо де Сото, старший оглядач Wall Street Journal Майкл Кейсі і бізнес-редактор Economist Метью Бішоп.

Бренсон - давній шанувальник біткоіни. Він інвестував в BitPay, а також в можете оплатити цифровий валютою політ в космос через його компанію Virgin Galactic.

Привітання на сайті заходу підкреслює спрямованість дискусій на вивчення потенціалу технології біткоіни - його ланцюжка блоків:

Приєднуйтесь до сера Річарда Бренсону на його приватному острові, щоб взяти участь в приватних дискусіях, які висвітлюють основні питання і рішення, і визначають вектор розвитку світу, в якому людство буде користуватися всіма перевагами дивовижною технології блокчейна.

Крім самого засновника Virgin Group, вести захід будуть CEO BitFury Валерій Вавилов і такі венчурні інвестори як Білл Таї, Сузі Маї і Джордж Кіквадзе. Очікуються виступи 30 провідних представників кріптовалютной індустрії, серед яких один з провідних розробників ядра біткоіни Джефф Гарзік, Хуан Лланос (Bitreserve), Метью Розак ​​(Tally Capital) і свіжообраний голова ради директорів Bitcoin Foundation Брок Пірс.

З повним списком учасників можна ознайомитися на сайті заходу.